Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Live Nation przejmuje polską firmę promocyjną Go Ahead

Live Nation przejmuje polską firmę promocyjną Go Ahead

Live Nation Entertainment, światowy lider w dziedzinie rozrywki na żywo, ogłosił dzisiaj, że przejął polską firmę promocyjną Go Ahead.

Go Ahead jest wiodącym promotorem klubów w Polsce i współpracował z takimi artystami jak Wolf Alice, Khalle, Twenty One Pilots, Years & Years, George Ezra, Florence + the Machine, Tom Odell i nie tylko. Oprócz przyciągania do polskiej publiczności międzynarodowych gwiazd, Go Ahead organizuje coroczne trzydniowe wydarzenie i konferencję w Poznaniu pod nazwą Spring Break, której celem jest promocja polskich artystów muzycznych.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością powitania Łukasza i jego zespołu w Live Nation. Go Ahead sprowadził do Polski na przestrzeni lat wielu światowej klasy artystów i jesteśmy pewni, co możemy razem osiągnąć w tej nowej erze” powiedział Stephen Todd, Live Dyrektor Generalny Nation na Europę Środkowo-Wschodnią. Dla nas”.

„W ciągu ostatnich kilku lat odnieśliśmy wiele sukcesów. Jestem szczególnie dumny z Spring Break, który stał się prawdziwą platformą dla lokalnych artystów i kluczową datą w muzycznym pamiętniku Polski. „Nie możemy się doczekać bycia częścią Live Nation, i mamy nadzieję, że połączenie naszego zespołu i infrastruktury pozwoli Live Nation zapewnić rozrywkę polskiej publiczności na długie lata” – powiedział Łukasz Minta, współzałożyciel Go Ahead.

Założona w 2005 roku przez Łukasza Mintę i Andrzeja Jegliczkę Go Ahead ma swoją siedzibę w Poznaniu, gdzie Live Nation Poland otworzy teraz biuro regionalne. Centrala Live Nation Poland pozostanie w Warszawie.

O rozrywce Live Nation
Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to światowy lider w dziedzinie rozrywki na żywo, w którego skład wchodzą liderzy światowego rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.livenationentertainment.com.

Kontakt dla mediów Live Nation:
Joe Dibble’a
+44 (0)7796 937 160
[email protected]

Relacje inwestorskie Live Nation:
[email protected]

READ  1899-1923: Przestańcie nazywać programy telewizyjne po latach

Kontakt medialny Live Nation Polska:
[email protected]