Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwszy indopolski film zatytułowany „Nie znaczy nie” opowiada o historii miłosnej nastolatków

Pierwszy indopolski film zatytułowany „Nie znaczy nie” opowiada o historii miłosnej nastolatków

Zwiastun indopolskiego filmu Vikasha Vermy „Nie znaczy nie” (po polsku „Nie” oznacza „nie”) został niedawno wypuszczony w hotelu w Bombaju i wywołał wiele fanfar, a wzięli w nim udział takie gwiazdy jak Vivek Oberoi i Nawazuddin Siddiqui.

Film to opowieść o nastoletniej miłości w reżyserii Vikasha Vermy, wyprodukowana przez G7 Films Poland i kręcona głównie w egzotycznych lokalizacjach Polski.

Film, którego premiera zaplanowana jest na ten rok, ma na celu pobudzenie turystyki i poprawę komunikacji kulturalnej między Indiami a Polską.

Film kręcono jednocześnie w trzech językach: angielskim, hindi i polskim. Wiele indyjskich i międzynarodowych gwiazd, takich jak Sanjay Dutt, Shah Rukh Khan i Steven Seagal, pogratulowało Vikashowi Vermie tego projektu.

Nie znaczy nie, film opowiada historię Hindusa (w tej roli nowicjusz Dhruv Verma), który przyjeżdża do Polski, aby wziąć udział w turnieju łyżwiarskim i zakochuje się w Polce. Nowy bohater akcji Dhruv Verma został przeszkolony w zakresie sekwencji akcji pod okiem Sanjaya Dutta i hollywoodzkiej gwiazdy akcji Stevena Seagala.

W filmie występuje elitarna grupa indyjskich i polskich aktorów, m.in.: Gulshan Grover, Sharad Kapoor, Deep Raj Rana, Milind Joshi, Kat Christian, Nazia Hussain (siostrzenica aktora Sanjaya Dutta), Anna Adore, Jersey Handzlik i Anna Guzik, Natalia. Pak, Śliwija-Chek i Paul-Chek m.in.

READ  Gwiazda Hollywood zdradza, jak podróż do Polski zainspirowała hitowy film - Pierwsze Wiadomości