Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lakeview rozegra swój drugi w historii mecz u siebie |  Wiadomości, sport, praca

Lakeview rozegra swój drugi w historii mecz u siebie | Wiadomości, sport, praca

Reporter Plik Zdjęcie/Robert Hayes Lakeview Tailback Thomas Easton (3) ucieka dwóm obrońcom La Bree na początku tego sezonu. Dziś wieczorem w pierwszej rundzie posezonowej Bulldogs zmierzą się z Magnolia Sandy Valley.

CORTLAND — Minęło dużo czasu, odkąd Lakeview widziało Tydzień 11.

W każdym sezonie następującym po zwycięstwie Lakeview 9-2 w 2017 roku Bulldogs nie wygrali więcej niż czterech meczów, w tym sezon 0-10 dwa lata temu i sezon 3-7 w zeszłym roku.

Lakeview upadło po 15 latach bez porażki w sezonie (2003-17), ale sytuacja drużyny Bulldogs pod wodzą trenera Dereka Busha wygląda pomyślnie. W pierwszym roku Busha u sterów Lakeview zakończyło sezon zasadniczy 5:5 przy brutalnym harmonogramie i dziś wieczorem ma być gospodarzem drugiego w historii meczu play-off u siebie z Sandy Valley.

Chociaż była to długa podróż i jeszcze się nie skończyła, losy odwracają się na korzyść Lakeview.

„Myślę, że to wiele mówi o seniorach i sztabie trenerskim, który mnie wspiera. Seniorzy byli częścią nowej klasy związanej z pandemią. Przez lata stawiali czoła wielu przeciwnościom losu i nadal się ujawniają każdego dnia i na dłuższą metę to się opłaci.” Bush powiedział. „Oto jesteśmy w fazie play-off u siebie. Był podekscytowany. Myślę, że to nasz drugi mecz play-off u siebie i mamy szansę zostać pierwszą drużyną piłkarską Lakeview, która kiedykolwiek wygra mecz play-off u siebie. Wiem, że nasze dzieci wiedzą co oczekiwania są takie, że jesteśmy podekscytowani.

Bush był w sztabie Bulldogs przez poprzednie dwa sezony, pełniąc funkcję trenera linii ataku i był świadkiem rozwoju programu.

Nie żeby ten rok był łatwy. Jedno spojrzenie na harmonogram powie Ci co innego.

LaBrae, Liberty i Beaver Local tworzyli skład zespołu poza konferencją, a także moloch w harmonogramie Northeast-8.

READ  Polska vs Szwecja: prognozowanie, godzina rozpoczęcia, telewizja, transmisja na żywo, wiadomości drużynowe i wyniki h2h - podgląd

Te testy przeprowadzane co tydzień są przeznaczone dla tygodni 11 i starszych.

„Podoba mi się mentalność starej szkoły, zgodnie z którą te drużyny przygotowały nas do rywalizacji w play-offach, a dzięki rozszerzeniu play-offów mamy większą szansę na przygotowanie się na drugi sezon”. Bush powiedział. „Kiedy grasz w Polsce, Struthers, Girard, South Range i wszystkich z nich z rzędu, jesteś naprawdę poddawany próbie, a nasi gracze podjęli wyzwanie i poradzili sobie z przeciwnościami losu. „Jesteśmy podekscytowani możliwością gościnia w piątek Sandy Valley.”

Zespół Cardinals wyrusza w podróż z południowego hrabstwa Stark po sezonie z bilansem 6-4 i zwycięstwami nad Fairless i potężnym Malvernem z VII ligi.

„To dobrze wytrenowana drużyna piłkarska”. Bush powiedział. „Są bardzo agresywni w ataku. Ich rozgrywający naprawdę wszystko napędza. Bardzo dobrze gra nogami. Ma armatę, potrafi rzucić piłkę na linie na odległość 50–55 metrów. Bardzo dobry piłkarz. Myślę, że będą wielkimi zawodnikami. dla nas wyzwanie, a oni powinni miło spędzić wieczór w Cortlandt w stanie Ohio.

Przewaga Busha tkwi w głębi. Bulldogs chcą wykorzystać tandem starszego Booma Gillisa i młodszego Thomasa Eastona, aby osłabić obronę Sandy Valley.

Biorąc pod uwagę podobieństwo obu drużyn, piątkowy mecz może przerodzić się w bitwę na wyczerpanie, w której ktokolwiek może zrobić więcej, będzie kontynuował sezon.

Ogromne wyzwanie dla zespołu, który powrócił do formy.

„Nie poddajemy się, gramy dalej, mecz za meczem. Nie poddajemy się.” Bush powiedział. „Trzymamy się naszego planu i wspaniale kończymy sezon. Jesteśmy podekscytowani zakwalifikowaniem się do play-offów”.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej