Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podział i przewidywania dotyczące meczu Cincinnatus kontra Bishop Lowden w finale piłki nożnej dziewcząt klasy D

Podział i przewidywania dotyczące meczu Cincinnatus kontra Bishop Lowden w finale piłki nożnej dziewcząt klasy D

Syracuse, Nowy Jork – Po dwóch tygodniach play-offów III ligi, w klasie D znajdują się dwie drużyny piłkarskie dziewcząt.

Nr 1 Cincinnatus i nr 2 Bishop Lowden będą rywalizować o mistrzostwo sekcji.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tytułowej grze:

Kiedy gdzie: Jest sobota, godzina 16:00 w SUNY Cortland

Spotkania w sezonie zasadniczym: Nie spotkał

Droga do finału: Cyncynat bronił się. nr 16 Alexandria 6-0, nr 9 Sackett Harbour 7-1 i nr 4 Kopenhaga w BKS; Biskup Louden został pokonany. Nr 15 Old Forge 2:0, Nr 7 Remsen 3:0, Nr 3 Polska 2:1 (dogrywka)

Kwalifikujący się mistrzowie: Cyncynat Kasia Schuyler (cztery gole); Biskup Louden Ashley Pawlczyk (cztery gole), Miasta Jordyn (Zdobył bramkę w dogrywce przeciwko Polsce)

Prognozy

Phil Blackwell, redaktor sportowy gazety Gazety Orła: Bishop Loden 3, Cincinnatus 2. Oto przykład, w którym obie drużyny odpadły w półfinale – Cincinnatus gra w rzutach karnych z Kopenhagą, a Bishop Loden potrzebuje dwóch dogrywek w środowy wieczór, aby pokonać Polskę. Lions mają przewagę dzięki doświadczeniu w poprzednich ważnych meczach, ale Gaelic Knights mają Ashleya Pawelczyka, który może rozegrać wystarczająco dużo ważnych akcji, aby zapewnić Lodenowi koronę.

Lindsay Kramer, reporterka ze szkoły średniej dla syracuse.com: Biskup Louden. Cincinnatus, który bez problemu wygrywał przez cały sezon, w półfinale nieoczekiwanie przestraszył się w meczu z Kopenhagą. Być może była to ważna pobudka, ale zwycięstwo Lodena w dogrywce nad potężną polską drużyną było głównym sprawdzianem determinacji zespołu. Ludden stracił tylko jednego gola w swoich ostatnich czterech meczach i podoba mi się, że Pawełczyk i jej koledzy z drużyny potrafią znaleźć wystarczająco dużo ataku, aby tutaj wygrać.

Kenny Lacey Jr., reporter sportowy ze szkoły średniej dla syracuse.com: Cincinnatus 2, Bishop Lowden 1. Pójdę z Lions, aby powtórzyć w klasie D. Lowden spisał się tej jesieni imponująco, ale myślę, że strach, jakiego doświadczyli Lions w półfinale, wystarczył, aby ponownie skoncentrować się na drużynie i przygotować ją na kolejny pojedynek. Mecz o mistrzostwo.

READ  Podsumowanie Ligi Mistrzów UEFA: napastnik Paris Saint-Germain, Lionel Messi, przechodzi do historii, strzelając gola w 18. sezonie z rzędu | wiadomości piłkarskie

James McClendon, reporter/redaktor sportowy ze szkoły średniej dla syracuse.com: Biskup Louden. Gaelic Knights przegrali w tym sezonie tylko jeden mecz, a był to mecz z trudnym zespołem z klasy C, Tullym. Biskup Lowden będzie miał trudne zadanie, gdy w turnieju zmierzy się z niepokonanym obrońcą tytułu Cincinnatusem.

Ryan Story, współgospodarz Tylko gracze: Cyncynat, 3-2. Ta gra będzie ekscytująca i będzie miała wysoki wynik. Obie drużyny mają ataki elektryczne, które mogą strzelić do woli. Cincinnatus to wybór, biorąc pod uwagę, że Lions mają najlepszą zawodniczkę na boisku w osobie Kasi Schuyler. Schuyler doda 106 punktów do swojej sumy punktów w bieżącym sezonie, prowadząc Cincinnatus do zwycięstwa.

zgoda: Biskup Louden 3-2

Skontaktuj się z Lindsay Kramer w dowolnym momencie: E-mail | Świergot