Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Krewni: były żołnierz piechoty morskiej zginął w walkach na Ukrainie |  Nanaimo

Krewni: były żołnierz piechoty morskiej zginął w walkach na Ukrainie | Nanaimo

Cabrera powiedziała, że ​​nie znaleziono ciała jej syna.

– Nie znaleźli jego ciała – powiedziała. „Próbują, faceci, którzy byli z nim, ale albo zabierają jego ciało, albo zostają zabici, ale chcielibyśmy, żeby do nas wrócił”.

Powiedziała, że ​​jej syn pojechał do Polski 12 marca, a wkrótce potem wjechał na Ukrainę. Powiedziała, że ​​walczył u boku mężczyzn z wielu krajów.

Stany Zjednoczone nie potwierdziły tych doniesień. W piątek Departament Stanu poinformował, że jest świadomy doniesień i „ściśle monitoruje sytuację. Ze względu na względy prywatności nie mamy dalszych komentarzy. Jeszcze raz powtarzamy, że obywatele USA nie powinni podróżować na Ukrainę z powodu aktywnego konfliktu zbrojnego i wyróżnianie obywateli USA przez rosyjskich funkcjonariuszy bezpieczeństwa rządu.”

Wdowa po Cancelie, Brittany Cancel, powiedziała Fox News, że zostawił młodego chłopca i że uważa swojego męża za bohatera.

„Mój mąż zmarł na Ukrainie” – powiedziała Brittany Kansel. „Poszedł tam, chcąc pomóc ludziom i zawsze czuł, że to jego główna misja w życiu”.

Powiedziała, że ​​jej mąż zgłosił się na ochotnika do wyjazdu na Ukrainę, ale miał też aspiracje, by zostać policjantem lub strażakiem.

„Miał marzenia i aspiracje, by zostać policjantem lub wstąpić do FDNY” – powiedziała Foxowi. „Oczywiście, kiedy dowiedział się, co dzieje się na Ukrainie, był chętny do wolontariatu”.

___

Dyplomatyczny pisarz Associated Press, Matthew Lee, przyczynił się do powstania tego raportu z Waszyngtonu.

Powiązana prasa

READ  Główni nadawcy krajowi ujawnili | Aktualności