Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Michaela Edenfeld została uznana za 2022 Schutt Sports/NFCA Division I Freshman National Top 25 Finalist

Michaela Edenfeld została uznana za 2022 Schutt Sports/NFCA Division I Freshman National Top 25 Finalist

Tallahassee Floryda – Liga ujawniła w czwartek po południu, że 25 studentów-sportowców walczy o nagrodę dla kobiet roku 2022 Schutt Sports/NFCA Division I. Uczennica Florida State McDonald’s, Michaela Edenfield, została uznana za jedną z 25 finalistek. Zwycięzca zostanie ogłoszony przed rozpoczęciem World Series NCAA Women’s College World Series w Oklahoma City w 2022 roku.

12 maja lista zostanie skrócona do pierwszej dziesiątki, a trzech finalistów poznamy 26 maja. Schutt Sports/NFCA Division I National Freshman of the Year 2022 zostanie ogłoszony 1 czerwca.

Edenfield obecnie prowadzi w Seminoles z 16 home runami, 48 RBI i spowolnieniem 0,720. Jej 16 home runów prowadzonych przez ACC i jej 48. miejsce zajęła trzecie miejsce na konferencji. Edenfield zajmuje 15. miejscetak w kraju w zarządzaniu domem i 19tak W kraju w RBI.

W tym sezonie dwukrotnie została wybrana Graczem Tygodnia ACC. Jej pierwszy zaszczyt nadszedł 22 lutego, po przejściu trzech przejazdów na St Pete Clearwater Elite Invitational. Miała po jednym przeciwko każdemu z Texas, UCF i UCLA. Jej druga gra honorowa 5 kwietniatak Po tym, jak poszła 6 za 14 z 10 RBI i zdobyła sześć rund przeciwko UNF, Jacksonville i Wirginii. W ten weekend zdobyła trzy przejazdy u siebie w meczu z Virginią, w tym dwa w jednym meczu.

Edenfield i reszta Seminoles zmierzą się dziś wieczorem o 19:00 ze stanem Oklahoma na ESPN 2. Dzisiejsza gra to Paint it Pink. Różowe koszulki, które zespół będzie nosić, zostaną wylicytowane, a wszystkie dochody zostaną przeznaczone na Centrum Opieki Zdrowotnej Tallahassee Memorial Health Care Center i Breast Walk. Możesz licytować koszulki tutaj.

2022 NFCA Division I National Top 25 studentek
Jordi Bahl – Oklahoma

McBarbara – Stan San Diego
Megan Bloodworth – Alabama
Jada Cecil, Uniwersytet Kalifornijski, San Diego
Ella Chancy – Charlotte
Jessica Clements – Cal Poly
Alyssa Costello – Stony Brook
Mia Dodge – Północne Iowa
Michaela Edenfeld – Floryda
Brock Allistad – St Thomas
Brie Ellis – Auburn
Kendra Valbe – Floryda
Tatum Chrisley – UMES
Jane Cronenberger – Notre Dame
Emma Limley – Virginia Tech
Grace Loftin – UNCG
Jackie Mason – Drexel
Kia Mater – UMBC
Corey Macmillan – Radford
Savannah Paula – Uniwersytet Kalifornijski
Sierra Sacco – Luizjana Tech
Sydney Sanders – Arizona
Emma Shooter – Dayton
Emily Winstead – UNCW
Coco Woolley – Texas A&M

READ  Szybko rosnąca piłka teqball rozbija imprezę gamingową SEA

Śledź Florida State Softball na Twitterze (@FSU_Softball) i Instagramie (@fsusoftball) i polub naszą stronę na Facebooku (Facebook.com/FSUsoftball), aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o softballu w Seminole.