Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kraniec Polski przez Dolinę Pymatuning 50-48 na odcinku |  Wiadomości, sport, praca

Kraniec Polski przez Dolinę Pymatuning 50-48 na odcinku | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Yoger. W sobotę Leanne Williams z Polski zmierzy się z obrońcą Pymatuning Valley.

ANDOVER — Przez całe zawody Pymatuning Valley grało w zamkniętej obronie w czwartej kwarcie, tłumiąc atak Polski, która pokonała Bulldogs 50-48 w finale drabinki segmentowej III Dywizji Północno-Wschodniej.

Pokonanie drużyny o polskich korzeniach to drobnostka dla młodej drużyny Lakers, która przez cały rok szukała pewności siebie.

„Uważam, że Polska to świetny zespół, ale myślę, że to pokazuje, że nasze dziewczyny nigdy nie wiedziały, jakie naprawdę jesteśmy dobre” – powiedziała trenerka Pymatuning Valley Jenna Gabriel. „I myślę, że dzisiejszy dzień w pewnym sensie postawił nas na piedestale: «Właściwie jesteśmy naprawdę dobrym zespołem» i myślę, że to zdecydowanie nas zjednoczyło, więc jestem naprawdę szczęśliwy, że odnieśliśmy zwycięstwo”. Dziś wieczorem.”

Po przerwie dla Polski Lakers szybko zdobyli parę punktów i objęli prowadzenie 47-45, które utrzymali.

„To coś, co zrobiliśmy praktycznie” – powiedział Gabriel. „Powiedziałem, że jeśli badanie przesiewowe tej małej dziewczynki będzie dla nas trudne, otworzymy ją szeroko od środka. Rzeczywiście, to było tam. (My) umieściliśmy ją w ośrodku, a potem, myślę, że dziewczyny, mamy to i tamto na czym zbudowałem zaufanie. Dostałem tę kradzież. „Miły chłopczyk, który znowu wyprowadził nas na prowadzenie o dwie bramki i myślę, że dziewczyny były w obronie. Myślę, że to było dzisiaj dla nas najważniejsze. I to właśnie zrobiliśmy”.

Bulldogs doprowadzili do remisu 48-48, ale bramka drugiej drużyny Lakers, Sadie Ball, na zaledwie dwie sekundy przed końcem okazała się decydująca o różnicy.

W sobotę Zoe Painter miała dominujący występ, zdobywając 30 punktów w zwycięstwie.

Po porażce 59-31 z Badgers pod koniec stycznia Lakers otrzymali sygnał pobudki. Od tego momentu resztę swojego harmonogramu zakończyli z tylko jedną wadą: porażką 39-30 z Maplewood. Ich rozwój był widoczny, a Gabriel przypisuje to pewności siebie i obronie zespołu.

READ  Mistrzostwa Świata na torze: Evans zdobywa tytuł punktowy kobiet, Viviani powtarza w wyścigu eliminacyjnym mężczyzn

„Niesamowicie dorośliśmy. Myślę, że największą rzeczą była nasza pewność siebie. Mówiliśmy w pewnym sensie: «Och, nie chcemy być zbyt samolubni» i musiałem powiedzieć dziewczynom: «Jeśli jesteś otwarty , strzel piłkę”. Gabriel powiedział. Znajdź więc następną dziewczynę otwartą i poproś ją, żeby strzeliła.” „Myślę, że od tego czasu zdecydowanie rozwinęliśmy się, a nasze dziennikarstwo zdecydowanie wyróżnia nas dzisiejszego wieczoru. Myślę, że nasza obrona napędzała nasz atak, a tego nam brakowało przez cały sezon. Kiedy wygrywamy sety, nie gramy dobrze, ale kiedy nasza obrona gra i oddajemy takie otwarte strzały, tylko w ten sposób jesteśmy w stanie utrzymać się w grze.

Polska nie chciała komentować meczu po meczu. Bulldogs zakończyli sezon z bilansem 14-9.

Lakers mają przed sobą kolejne trudne zadanie, gdy w półfinale okręgowym zmierzą się z rozstawionym z numerem 1 Warrensville Heights. Rozpoczęcie zaplanowano na środę o godzinie 18:00 w szkole średniej North Ridgeville.

Mając młody zespół i tylko jednego zawodnika w składzie, Lakers mają nadzieję, że mecz, niezależnie od tego, czy wygra, czy przegra, dostarczy cennego doświadczenia, które będzie można wykorzystać w następnym sezonie.

Dla programu, który ma podjąć kolejny krok w rozwoju, dobrym barometrem jest spotkanie z jedną z najlepszych drużyn w północno-wschodnim Ohio.

„Myślę, że to naprawdę fajnie widzieć rozstawionego z numerem 1, ponieważ nie zawsze gramy tutaj w elitarnych rozgrywkach” – powiedział Gabriel. „Myślę, że to dobrze, że zobaczymy różne strony i różne rzeczy. Wygląda naprawdę dobrze i myślę, że to da nam energię na przyszły rok, ponieważ właśnie tracimy jednego z naszych seniorów, więc myślę, że będzie miło powiedzieć: „Hej dziewczyny, tak to wygląda.” Jedna gra zespołowa i właśnie na tym możemy być, jeśli zaczniemy pracować tego lata.

Masz ciekawą historię? Skontaktuj się z Brianem Augerem, wysyłając e-mail na adres [email protected]. Śledź go na X, dawniej Twitterze, @_brianyauger.

READ  Michael J Bolucci 1959-2021 | Wiadomości, sport, praca

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej