Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kolekcja interaktywna Annapurna zawiera 12 popularnych gier na jednym urządzeniu Switch

Kolekcja interaktywna Annapurna zawiera 12 popularnych gier na jednym urządzeniu Switch

Obraz: Życie Nintendo

Ogłoszono iam8bit i Annapurna Interactive Zestaw interaktywny Deluxe Annapurna z limitowanej edycjilimitowana edycja fizyczna kolekcji 12 tytułów od wydawcy na Switch.

Kolekcję można zamówić wyłącznie w przedsprzedaży na stronie sklep iam8bit Jest ogromny 199,99 dolarów. W tej chwili kolekcja dostępna jest wyłącznie w limitowanej edycji, w ilości zaledwie 2500 egzemplarzy.

Spośród 12 gier zawartych w kasecie kilka nigdy wcześniej nie zostało wydanych – Hindsight, I Am Dead, If Found… i ​​Solar Ash – co czyni go idealnym pakietem dla każdego kolekcjonera Annapurny.

Oto lista wszystkich 12 gier w kasecie oraz krótki przegląd nadchodzącej kolekcji, której premiera zaplanowana jest na czwarty kwartał 2023 r.:

LE zawiera wprowadzenie od założyciela Annapurna Interactive, Nathana Gary’ego, dane od każdego z 12 twórców gier, niestandardowe etui na Switcha i całkiem fajne opakowanie fizyczne.

Pamiętajcie, że zestaw będzie dostępny tylko do momentu sprzedania 2500 sztuk, więc jeśli chcecie zdobyć własne rękawiczki, musicie się na nie wskoczyć dość szybko!

Co sądzisz o kolekcji interaktywnej Annapurna? Czy będziesz to zamawiał w przedsprzedaży? Daj nam znać w komentarzach.

READ  Gmail: Google wydaje trzytygodniowe ostrzeżenie posiadaczom kont