Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Klasyczna radziecka „ironia losu” dla hollywoodzkiego traktowania

Kiedy wydawało się, że Hollywood jest na skraju wyczerpania ukochanych filmów do reprodukcji, poszerzyli swoje horyzonty, oddając się bogatemu asortymentowi radzieckich filmów.

Idealny rosyjski film noworoczny „Ironia losu, czyli ciesz się kąpielą!” (Ironiya sudby, ili S lyogkim parom!) Jest teraz gotowy do leczenia Hollywood, jego dystrybutor, rosyjska centralna spółka produkcyjna, Reklamować Środa.

Słodko-gorzka komedia romantyczna o mężczyźnie, który przybywa do odpowiedniego mieszkania w niewłaściwym mieście po sylwestrowym spotkaniu z przyjaciółmi w saunie. Era Breżniewa stanowi sub-fabułę Dom komedii.

Hollywoodzką adaptację filmu „About Fate” wyreżyserował Rosjanin Mariusz Weisberg, znany w swojej ojczyźnie z komedii satyrycznych. Debiut Vaysberga w 2008 roku z tytułem „Hitler Goes Kaput!” Był to jednak bestseller w kasie tego roku w Rosji i Europie Otrzymywanie W przeważającej mierze negatywne recenzje krytyków.

Główną kobiecą rolę, graną przez polską aktorkę Barbarę Prilską w oryginale z 1976 roku, zagra Emma Roberts z American Horror Story, a Thomas Mann zastąpi Andrieja Myagkowa w roli głównej męskiej postaci.

„Jestem bardzo podekscytowany, że nasze radzieckie dziedzictwo kulturowe stanie się bogactwem całego świata” – Centralne Partnerstwo Zacytowany Powiedział Vaysberg.

„Pracuję nad tym projektem od lat i na koniec dziękuję [producer] Vladimir Kochlev, udało nam się stworzyć wspaniały scenariusz ”.

Kuchleaf wyprodukuje film wraz z Vincentem Newmanem i Mariną Bisbalovą, a hollywoodzka scenarzystka Tiffany Poulsen przyjmie scenariusz. Poulsen jest najbardziej znany jako współautor powieści kryminalnej „Nancy Drew” z 2007 roku oraz scenarzysta i producent świątecznego filmu Netflix „Holidate” z 2020 roku.

Zdjęcia do filmu „About Fate” mają rozpocząć się w Bostonie w czerwcu.

Radziecka komedia romantyczna, wyreżyserowana i napisana przez słynnego reżysera Eldara Ryazanova, stała się natychmiastowym klasykiem po jej pierwszym wydaniu w 1976 roku i była ponownie oglądana przez miliony ludzi w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego każdego Sylwestra.

READ  To pierwszy telewizor OLED firmy JVC! Jest HDMI 2.1, premiera odbędzie się w listopadzie! Tania konkurencja od gigantów?

To nie pierwsza wizyta Irony of Fate – w 2006 roku rosyjsko-kazachski reżyser Timur Bekmambetov wydał sequel z okazji 30-lecia oryginalnego filmu Riazanowa. Ten film, który skupiał się na dzieciach bohaterów oryginalnego filmu, trafił do sprzedaży kasowej Sukces Pomimo mieszanych recenzji zarówno widzów, jak i krytyków.