Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Formuła 1: Kampania przetrwania Sezon 4: Data premiery, promocja, fabuła i najnowsze wiadomości

Formuła 1: Kampania przetrwania Sezon 4: Data premiery, promocja, fabuła i najnowsze wiadomości

Formuła 1: Kampania przetrwania Sezon 4: Data premiery, promocja, fabuła i najnowsze wiadomości

Formuła 1: Drive to Survive Season 4 ma wkrótce zostać wydany, a oczekiwania dotyczące nowego sezonu popularnego serialu dokumentalnego Netflix są wysokie.

W ostatnich latach show przyciągnął dużą publiczność na całym świecie i stał się stałym elementem kalendarza F1, a najnowsze premiery były transmitowane w drugi weekend testów Formuły 1.

Biorąc pod uwagę niezwykłe wydarzenia sezonu 2021, w których Max Verstappen został ogłoszony królem sieci przed siedmiokrotnym mistrzem Lewisem Hamiltonem w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach, producenci Box to Box Films nie mogli uwierzyć w swoje szczęście.

Formuła 1: Data premiery 4 sezonu Drive to Survive

Netflix oficjalnie potwierdził datę premiery 4 sezonu Formuły 1: Drive to Survive w piątek, 11 marca 2022 roku.

Oto daty premiery pierwszych trzech sezonów:

  • Sezon 1 – 8 marca 2019
  • Premiera drugiego sezonu 28 lutego 2020 r.
  • Premiera trzeciego sezonu odbędzie się 19 marca 2021 roku.

Sezon 4: Mistrzostwa Świata 2021

Sezon 4 rozpocznie się w serwisie Netflix 11 marca 2022 r. i obejmie mistrzostwa świata Formuły 1 w 2021 r. Intensywna rywalizacja o tytuł między siedmiokrotnym mistrzem Lewisem Hamiltonem i holenderskim kierowcą Maxem Verstappenem prawdopodobnie zostanie udokumentowana w tym sezonie.

Formuła 1: Jedź, by przetrwać sezon 4 – Fabuła

Mistrzostwa Formuły 1 2021 z pewnością zapewniły zespołowi Drive to Survive wiele ekscytujących akcji w nadchodzącej serii. W zeszłym roku ekipy kamer zostały zintegrowane z zespołami w kalendarzu Formuły 1, aby uchwycić reakcje na niektóre z najlepszych (i najgorszych) momentów sezonu.

Szalony wyścig o tytuł między Lewisem Hamiltonem z Mercedesa i Maxem Verstappenem z Red Bulla, który dominował w sezonie 2021 do końca sezonu, ma odegrać ważną rolę w wynikach sezonu.

Z drugiej strony Verstappen wcześniej stwierdził, że nie będzie startował w programie, ponieważ wierzy, że w poprzednich sezonach były „fałszywe zawody”, aby sport wyglądał bardziej ekscytująco.

READ  Sriya Reddy w „Suzhal - The Vortex”: To sprawdzona historia regionalna na skalę międzynarodową

„Sfałszowali jakąś konkurencję, która tak naprawdę nie istnieje”, powiedział Verstappen Associated Press. Więc zdecydowałem się nie brać w tym udziału, a potem nie udzielałem więcej wywiadów, ponieważ nie możesz niczego pokazać.

„Nie jestem wielkim fanem pokazów scenicznych, po prostu chcę, aby wydarzyły się fakty i prawdziwe życie”.

Formuła 1: Jazda, aby przetrwać S4: Przyczepa

Jedź do zwiastuna 4 sezonu przetrwania

Widzieliśmy teraz pełny zwiastun nadchodzącej serii Drive to Survive i wygląda niesamowicie. Film przedstawia wielu ekspertów wyścigowych, którzy dyskutują o tym, jak trudna jest konkurencja i ile każdy uczestnik chce wygrać. Dzięki zdjęciom niektórych bardziej dramatycznych wydarzeń z zeszłego sezonu, które zostały dobrze wykorzystane, jest to świetny zegarek.

Ten oszałamiający film pokazuje wielu kierowców, których możemy się spodziewać w nowej serii, a także niektóre z najbardziej niszczycielskich momentów z sezonu 2021 Formuły 1, w tym przerażającą katastrofę Hamiltona i Verstappena na torze Monza.