Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kinology sprzedaje Il Sol Dell’Avvenire Nani Morettiego

Paryska firma Kinology zapewniła sobie międzynarodową sprzedaż „Il Sol Dell’Avvenire” włoskiego pisarza i stałego bywalca Cannes Nanni Moretti. Zdjęcie jest obecnie kręcone w Rzymie.

Umowa między Kinology a Fandango Domenico Procacciego, która jest Produkcja odbywa się obok obrazu Morettiego Sachera i RAI Cinema, a Kinology po raz pierwszy zajmuje się obrazem Morettiego.

Kinezjologia, kierowana przez Grégoire Millen, Usługa przedsprzedażowa zostanie uruchomiona na „Il Sol” w Cannes.

Reżyser określił najnowsze dzieło Morettiego jako funky komedia i Historyczny spektakl, którego akcja rozgrywa się w Rzymie w latach 50. i 70. XX wieku wśród miejskiego cyrku, ale także kina.

Chociaż jest to dość niejednoznaczne, jasne jest, że Moretti wydaje się chętny do zmiany biegów i przejścia na lżejszy posiłek po swoim melodramacie „Trzy piętra”, który odbył się w Cannes w zeszłym roku.

W zeszłym tygodniu w Rzymie cztery słonie przeskoczyły przez Forum, podczas gdy Moretti sfilmował scenę „Il Sol” wśród turystów próbujących zrobić sobie selfie, co doprowadziło włoskiego działacza na rzecz praw zwierząt do wysadzenia reżysera za wykorzystanie prawdziwych słoni pożyczonych z cyrku.

Ale większość filmu nazwał Moretti „Skomplikowana i droga” projektantka kostiumów, kręcona w studiach Cinecittà w systemach dźwiękowych i na dużym obszarze. Powyżej widać zdjęcie na pierwszy rzut oka z Barborą Populovą (po lewej), Morettim i Silvio Orlando.

„Il Sol Dell’Avvenire”, co przekłada się na „przyszłe słońce gwiazdy Francuski aktor i reżyser Mathieu Amalric i Populova („Król”) wraz z regularną obsadą Morettiego, w tym Margherita Buy („Trzy piętra”) i Silvio Orlando („Kajman”), polski wielokrotny łącznik jerzy stor („nasz tata”, „kaimen”) i Sam Moretti.

Moretti napisał scenariusz do „Słońca” ze stałymi współpracownikami Valią Santellą, Federicą Pontremoli („Trzy piętra”) i Francescą Marciano („Miele”).

READ  Do obsady Saint Seiya na żywo dołączyli Sean Bean, Famke Janssen i nie tylko