Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Karen L. Jones, Polska, Ohio nekrolog

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Z wielkim smutkiem rodzina 59-letniej Karen L. Jones ogłosiła swoją spokojną śmierć w piątek 29 lipca 2022 r. w Mercy Health St. Elizabeth Boardman.

Karen urodziła się 26 lipca 1963 roku w Youngstown w stanie Ohio jako córka zmarłego Williama H. ​​i Christine J. (Mihałow) Jones.

Karen uczęszczała do Paul C. Bunn School na zajęcia i ukończyła Woodrow Wilson High School, klasa 1981, gdzie była zaangażowana w różne zajęcia pozalekcyjne, kluby i organizacje. Grała w zespole na klarnecie i była pałką, występując na igrzyskach i paradach. Karen uczęszczała na Uniwersytet Stanowy w Youngstown ze specjalizacją w Business Administration.

Kontynuowała i zrobiła 20-letnią karierę w Banku PNC. Jej wybitna etyka pracy przyniosła jej nagrody i certyfikaty w branży bankowej. Karen była również notariuszem w Komisji Stanowej Ohio.

Karen, miłośniczka słońca, przygody i wypoczynku na świeżym powietrzu, pasjonowała się podróżami i cieszyła się wieloma wakacjami. Najbardziej pamiętnymi miejscami docelowymi były Puerto Vallarta, Cabo San Lucas i Cancun w Meksyku, a także rejsy po Karaibach na Dominikanę i nadbrzeżne plaże Atlantyku. Karen była fanką sportu NASCAR, brała udział w ich imprezach i wyścigach. Szczególnie interesowała się jazdą na wsi, słuchaniem muzyki, spacerami, zakupami i ogrodnictwem. Obchody świąt sprawiły, że była jeszcze szczęśliwsza. Śmiech Karen, jej uśmiech i jej komediowa osobowość będą przez wielu tęsknić. Miłość „aniołów” była integralną częścią jej życia.

Karen pozostawiła dwie kochające siostry, Susan (John, Sr) Sandquist z Canfield w stanie Ohio i Barbarę (Richard) Rubenstahl z Miramar na Florydzie; dwóch siostrzeńców, John (Tammy) Sandquist Jr. i Scott Sandquist; siostrzenica, Shannen (Mark) Presley; Dwie siostrzenice i grupa kuzynów.

Oprócz rodziców Karen poprzedziła śmierć dziadków Orena D. oraz Jane (Tholin) Jones, Joseph i Anna (Hroby) Mihalov.

READ  Betty Jane Hrinko 1925-2022 | Wiadomości, sport, praca

Karen chciałaby podziękować Joey Clapp i Mary Kalari za ich troskliwe myśli, miłość, współczucie i pomoc.

Osoby, które chcą uczcić pamięć Karen, mogą przekazać darowizny na rzecz Animal Charity, 4140 Market Street, Youngstown, OH 44512 lub The Beatitude House, 238 Tod Lane, Youngstown, OH 44504.

Karen była wyznania katolickiego, a prywatne nabożeństwo pogrzebowe odbyło się w piątek 5 sierpnia 2022 r. w domu pogrzebowym Cunningham-Becker w Polsce w stanie Ohio z księdzem Johnem M. Gerrickiem.

Karen jest pochowana w Polsce Cmentarz Riverside, Polska, Ohio.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami z rodziną Karen.

Telewizja Tribute zostanie wyemitowana w niedzielę, 7 sierpnia, w przybliżonych godzinach: 18:27 w WYTV i 18:58 w MyYTV.