Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Emily Louise Hughes 1936-2023 | Wiadomości, sport, praca

BOARDMAN – Emily Louise Hughes, lat 86, mieszkanka Youngstown i Boardman, zmarła w czwartek rano, 16 lutego 2023 r., w Hospicjum Doliny, Dom Hospicyjny.

Emily urodziła się 23 sierpnia 1936 roku w Youngstown jako córka zmarłego Johna R. i Emmy T. Semnish Casey.

Ukończyła Hubbard High School w czerwcu 1954 r. I Uniwersytet Youngstown w czerwcu 1956 r., Uzyskując tytuł Associate w Business Administration. Emily przez kilka lat pełniła funkcję sekretarza wykonawczego Shirreffs, Jones i Moore Attorneys at Law w dawnym budynku Mahoning National Bank w centrum Youngstown. Była również asystentką sprzedaży w domu towarowym McKelvey’s w centrum Youngstown.

Emily później wróciła na Youngstown University i uzyskała tytuł licencjata z zarządzania biznesem w czerwcu 1965 r., Ponieważ był to dwuletni kierunek. Pracując nad uzyskaniem tytułu licencjata, zdobyła również certyfikat nauczyciela.

Emily uczęszczała na kursy zarządzania biznesem w Ursuline High School i Liberty High School w Youngstown, zanim została oddaną gospodynią domową i wychowała dwóch synów.

Emily była członkinią kościoła św. Karola Boromeusza w Boardman. Była aktywnym członkiem bractwa Phi Mu i aktywnym członkiem lokalnej Krajowej Konferencji Panhelleńskiej, obie na Uniwersytecie Youngstown. Emily była wielką fanką Cleveland Indians, Cleveland Browns, Ohio State Buckeyes i Youngstown State University.

Była oddaną żoną i matką, która lubiła spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami, Matthew, Connorem, Brennan i Abigail.

Emily przeżyła dwóch synów, David E. (Christie) Hughes z Catonsville w stanie Maryland i Brian J. (Kathy) Hughes z Warrensburg, MO. oraz czworo wnucząt, Matthew Hughes, Connor Hughes, Brennan Hughes i Abigail Hughes.

Oprócz rodziców śmierć Emily poprzedził jej mąż od 54 lat, Raymond Thomas Hughes, którego poślubiła 26 sierpnia 1967 r. I zmarł 31 grudnia 2021 r .; oraz dwóch braci, Johna „Jacka” Caseya i jego żony Marilyn; oraz Richard Casey i jego żona Margaret „Peggy”.

READ  Viaplay zaprezentuje europejską trasę PDC w Wielkiej Brytanii i Europie od 2023 r

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić od 9 do 9:45 w sobotę 25 lutego 2023 r. w kościele św. Karola Boromeusza, 7345 Westview Drive, Boardman. Chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele z udziałem ks. Mgr. John Zorau, JCL, opłata VF. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Zamiast kwiatów rodzina prosi, aby datki materialne przybrały formę datków na rzecz Domu Hospicjum Hospicjum w Dolinie, 9803 Sharrott Road, Polska, OH 44514, ku pamięci Emily.

Organizacjami zajmuje się Davis-Becker Funeral Home, 8536 Market St. Zarządca. Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Emily.

(specjalne zawiadomienie)