Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kandydat do Senatu o niezależności energetycznej |  Wiadomości, sport, praca

Kandydat do Senatu o niezależności energetycznej | Wiadomości, sport, praca


Nie wstydząc się krytykować administrację Bidena za niepowodzenie w uczynieniu Pensylwanii potężnym ośrodkiem niezależności energetycznej, tworzenia miejsc pracy i dobrobytu, kandydatka Republikanów do Senatu USA starająca się o nominację, Carla Sands, chce, aby wyborcy wzięli pod uwagę 17 maja.

We wtorek w Williamsport, aby odwiedzić przyjaciół i zjeść obiad w James’s Restaurant, Republikanin znany jest od życia i pracował nad wyborem byłego prezydenta Donalda Trumpa i wspieraniem programu „America First”.

Miasto i region nie są obce

„Cały czas jeżdżę tam i z powrotem do Williamsport” powiedziała Sands, która powiedziała, że ​​odwiedziła ją około rok temu podczas szczytu pandemii COVID-19, aby obejrzeć Little League World Series w South Williamsport, ale nie była w stanie ze względu na środki ostrożności.

Powiedziała, że ​​jej rozczarowanie, że nie widziała meczu Małej Ligi, nadal obserwowała, jak polityka Demokratów niszczy państwo.

„Pensylwania nie jest już silnym ośrodkiem produkcyjnym” Powiedział Sand.

W pewnym momencie jedna osoba zarabiająca na utrzymanie może utrzymać rodzinę, ale te miejsca pracy są za granicą, w dużej mierze dlatego, że rządy federalne i stanowe zachęcają ich zakłady produkcyjne do przebywania w innych krajach, z których wiele nie jest przyjaznych dla USA, zauważyła.

Sands powiedział, że dotknęło to nie tylko pracowników z Pensylwanii, ale także udziałowców tych firm.

Sands została mianowana ambasadorem w Danii, Grenlandii i na Wyspach Owczych w latach 2017-2021 przez Trumpa i była jedną z niewielu kobiet powołanych do zasiadania w jego radzie doradczej ds. ekonomicznych.

„Musimy przywrócić farmaceutyki, produkcję stali, fabryki przetwarzające minerały ziemi i nie pozwolić Chinom kontrolować produkcji materiałów wykorzystywanych w telefonach komórkowych, sprzęcie obronnym i akumulatorach do samochodów elektrycznych” – powiedział. Powiedział Sand.

Uwaga sukces Sands zakład kruszenia w zachodniej Pensylwanii. Zakład wytwarza etylen, składnik plastiku, z krakingu cząsteczek ropy i gazu.

READ  Fascynujące doświadczenie tego, jak seksizm i rasizm wpływają na sposób, w jaki oglądamy sport

„Ten przypadek wymaga od czterech do pięciu takich roślin” Powiedziała.

„Musimy również znaleźć nowe źródła energii, takie jak energia wodorowa, podział węgla i magazynowanie węgla na Ziemi”. Powiedziała.

Jako ambasador Sands współpracował z NATO, Departamentem Obrony USA, Departamentami Spraw Wewnętrznych i Skarbu oraz Białym Domem „Wzmocnienie relacji z sojusznikami, którzy porzucili swoją zależność energetyczną od Rosji i Chin”.

Powiedziała, że ​​Demokraci chcą, aby programy takie jak Zielony Nowy Ład miały negatywny wpływ na rolników poprzez nadmierną regulację wody i ziemi oraz ograniczenie ilości metanu wydalanego przez ich krowy.

Przeregulowanie sektora energetycznego jest jak „Wynajmę mieszkanie, a właściciel nie przekazał kluczy” Powiedział Sand.

Powiedziała, że ​​Stany Zjednoczone nie powinny czerpać paliwa z miejsc takich jak Wenezuela.

Niedawno Sands, przemawiając podczas Konserwatywnej Konferencji Działań Politycznych (CPAC), poparł plan powrotu do dominacji energetycznej – „Szybki objazd” Wariant Planu Marshalla (amerykański plan nazwany na cześć generała George’a Marshalla mający na celu rehabilitację 17 krajów w celu stworzenia stabilnych warunków po II wojnie światowej).

„Musimy skoordynować ogólnokrajowe przepisy, ułożyć rurociąg, wysłać produkt do Filadelfii i wysłać go do naszych sojuszników w Europie, aby nie potrzebowali rosyjskiego gazu” – powiedział. Powiedziała.

Wiele krajów Unii Europejskiej „Głupio odwrócili się od czystego i bezpiecznego węgla nuklearnego i polegali na wiatrakach, energii słonecznej i importowanym rosyjskim gazie”. Powiedziała.

Kiedy była ambasadorem, Sands powiedziała, że ​​pracowała, aby uwolnić te narody od tej zależności, i przyznając, że amerykańskie paliwa (gaz i ropa) mają wyższą cenę, powiedziała: „To jest cena wolności”.

Jako ambasador Sands współpracował z europejskimi sojusznikami przy zakładaniu terminali i portów do odbioru amerykańskiego paliwa produkowanego w takich krajach jak Chorwacja, Łotwa i Polska.

„Sama Pensylwania ma zasoby energetyczne potrzebne do zasilania Stanów Zjednoczonych przez 300 lat” Powiedział Sand.

READ  Muzeum Medyceuszy przejmuje galerie | Wiadomości, sport, praca

Na przykład podczas swojej kadencji jako ambasador Demark pomogła zwiększyć handel i eksport do Stanów Zjednoczonych o ponad 43%, przyciągając inwestycje zagraniczne, zwiększając fundusze emerytalne, tworząc miejsca pracy w domu i otwierając możliwości na rynku nieruchomości.

Jako ambasador Sands zaproponował i pomógł założyć konsulat Stanów Zjednoczonych w Nuuk na Grenlandii, a także pomógł rozwiązać spór dotyczący umowy o utrzymanie bazy Thule.

Ułatwiła zawieranie umów stowarzyszeniowych między Stanami Zjednoczonymi, mieszkańcami Grenlandii i mieszkańcami Wysp Owczych oraz rozszerzyła misję Stanów Zjednoczonych w Danii o Straż Przybrzeżną Stanów Zjednoczonych.

W styczniu 2021 roku Sands została odznaczona najwyższym cywilnym odznaczeniem Departamentu Obrony, Medalem Zasłużonej Służby Publicznej, za swoją pracę na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa na Dalekiej Północy podczas konfrontacji z Rosją i Chinami.

Dla tych, którzy liczą na niższą inflację i politykę, która zwiększa inflację, Sands poprosił o głosowanie.

„Dla tych, którzy nie są pewni, na kogo chcą głosować, pomyśl o Carli, która ich zaatakuje” Powiedziała. „Będę walczył o rodziny pracujące, o ludzi starszych i pracujących w Pensylwanii, którzy nie są dobrze obsłużeni”.

„Nie mieli bohatera i potrzebują bohatera”.

Sands dorastał w Camp Hill. Jej ojciec, Jack, kontynuował swoją praktykę chiropraktyczną w Camp Hill razem ze swoim ojcem, podczas gdy jej matka, Barbara, wychowywała ją i jej sześcioro rodzeństwa. Sands rozwinęła silną etykę pracy i odnalazła pasję do służby na początku swojego życia w harcerkach, ucząc się od służby swoich chrześcijańskich rodziców i służąc w radzie uczniowskiej w Cumberland Valley High School. Wychowała miłość do Pensylwanii na łonie natury, lato spędzała w chrześcijańskim obozie Hebron w Halifax, a zimę tam spędzała. Pierwszymi zajęciami Sandsa było nauczanie sztuki w lokalnej szkole przygotowawczej w weekendy i po szkole oraz praca w Hershey Park.

Sands studiowała biologię i chemię na Indiana University of Pennsylvania i Elizabethtown College, zanim uzyskała doktorat z kręgarstwa w Life College of Chiropractic. Sands poszła w ślady ojca i dziadka, jako trzecie pokolenie w jej rodzinie praktykowało chiropraktykę w Pensylwanii. W 1999 roku poślubiła miłość swojego życia, Freda Sandsa. Po śmierci Freda w 2015 roku Carla objęła kierownictwo jego firmy i została pierwszą kobietą prezesem i dyrektorem generalnym Vintage Capital Group.

READ  Rodziny oddają cześć ofiarom katastrofy lotniczej | Wiadomości, sport, praca

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej