Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto najnowsze wiadomości sportowe Wisconsin z Associated Press | Wiadomości krajowe z Associated Press

DETROIT (AFP) – Aaron Rodgers rzucił dwa przyłożenia w pierwszej połowie i siedział w drugiej, nie mając nic do stracenia, gdy Detroit Lions pokonało Green Bay Packers 37-30. Jordan Love rzucił dwa przejęcia pod koniec meczu, co spowodowało porażkę, która nie wpłynęła na pozycję Green Bay. NFC North Champion Packers weszli do Motor City po tym, jak już pożegnali się z najlepszą ofertą na konferencji tylko w pierwszej rundzie. Rodgers miał 14 z 18 na 138 jardów. The Lions zakończyli pierwszy sezon trenera Dana Campbella z dużą ilością dumy i oszustwa.

College Park, Maryland (AP) – Tyler Wall zdobył 21 punktów w swojej karierze, Jonny Davis dodał 19, a Wisconsin nr 23 przetrwał powrót do Maryland z wynikiem 70-69. The Badgers (13-2, 4-1 Big Ten) przedłużyli swoją zwycięską passę do pięciu, mimo że stracili 21-punktową przewagę nad walczącymi Terrapinami. Eric Ayala zdobył wszystkie 19 punktów w drugiej połowie dla Maryland (8-7, 0-4), co było najgorszym startem w lidze od czasu przegranej w pierwszych czterech meczach ACC w sezonie 1992-93.

(AP) – Erin Jackson udaje się na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie dzięki Brittany Poe. Bowe zrezygnowała ze swojego miejsca na 500m, dzięki czemu Jackson, który zajmuje pierwsze miejsce w rankingu 500m na ​​świecie, może zostać drużyną amerykańską. Jackson poślizgnął się w swoim wyścigu w piątek i zajął trzecie miejsce. Bowe wygrał wyścig 500, a Kimi Goetz zajął drugie miejsce i umieścił ich w zespole. Przepisy nie pozwalały Jacksonowi na jazdę na łyżwach – tylko awaria mechaniczna lub upadek spowodowały odwrót. W listopadzie w Polsce Jackson została pierwszą czarną kobietą, która wygrała Puchar Świata. Wygrała cztery z ośmiu 500 wyścigów na torze Pucharu Świata.

UNDATED (AP) – Seria wycofań od Zimowych Igrzysk 2018 pozostawiła tylko garstkę sportowców planujących obronę olimpijskich tytułów w biathlonie. Jest też grupa utalentowanych biegaczy, gotowych zapolować na złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Pekinie w przyszłym miesiącu. Po stronie kobiet silne drużyny mają Norwegia, Szwecja, Białoruś i Francja. Oczekuje się, że w Pekinie zabłyśnie Norweg Tyrrell Eckhoff, medalista z Pyeongchang i zeszłoroczny zdobywca Pucharu Świata, oraz kolega z drużyny Marti Olsbo Roseland. W wyścigach mężczyzn dominowały Norwegia i Francja. Norweg Johannes Thingens Poe będzie szukał więcej złota.

READ  Paul L. Dustman 1935-2022 | Wiadomości, sport, praca

Copyright 2022 The Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejszy materiał nie może być publikowany, transmitowany, przerabiany ani redystrybuowany.