Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Józefa M. Majelsky senior 1941-2021 | Wiadomości, sport, praca

Boardman – zmarł Józef M. Majelsky Sr., 80 lat, piątek 3 września 2021 r., po krótkiej chorobie. Rodzina z ciężkim sercem ogłasza śmierć.

Józef urodził się 7 kwietnia 1941 r. w Liechtenfels w Niemczech jako syn śp. Stanisława i Stefanii Magilskich.

Joe uczęszczał do Southern High School i był absolwentem Poland High School. Ukończył studia biznesowe na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown. Spędził kilka lat w Wean United, zanim rozpoczął 45-letnią karierę jako agent ubezpieczeniowy. Joe pracował w New York Life Insurance aż do emerytury; W tym czasie pełnił funkcję prezesa Stowarzyszenia Agentów Ubezpieczeń na Życie Youngstown.

Po przejściu na emeryturę Joe rozpoczął swoją drugą karierę w Polskim Związku Narodowym w Chicago, Illinois, a podczas pracy w ZNP był regionalnym kierownikiem sprzedaży, następnie został dyrektorem sprzedaży krajowej, a ostatnio doradcą bratnim. Związany był z wieloma innymi organizacjami zawodowymi. Był dumnym i aktywnym polonijnym Amerykaninem, który poświęcił dużą część swojego życia polonijnej społeczności i tradycjom, w tym Polskiemu Klubowi Sztuki, Radzie PNA 46, Towarzystwu Krakusy i wielu innym organizacjom w północno-wschodnim Ohio i okolicach Chicago, Illinois.

Joe służył jako sierżant w Marine Corps i był dumnym i bardzo aktywnym weteranem wielu grup, w tym Legionu Amerykańskiego i AMVETS. Był szefem Katolickich Weteranów i członkiem Polskiego Legionu Amerykańskich Weteranów Wojennych.

Joe był niezwykle oddany swojej rodzinie i przyjaciołom i zawsze przedkładał potrzeby innych nad własne. Jako „Dziadzi” dla swoich wnuków pozostawił wiele cennych wspomnień, takich jak wycieczki do centrum handlowego, skoki do domu i udział we wszystkich ich imprezach sportowych. W wolnym czasie lubi kolekcjonować monety i znaczki, konserwatywną politykę i chodzić do kasyn. Zawsze otwarty i przystojny, każdy, kogo spotkał, dobrze się bawił z Joe (aka „Big Homie”), kilka hitów na szkockiej, dobre cygaro, dobry śmiech i dobry „staruszek” lub polka w radiu.

READ  WHP International podpisuje umowę z Fashioncenter GmbH

Joe będzie smutno tęsknił i zapamiętany przez jego dzieci, Josepha Jr. z Boardman, Stanleya (Melissa) z Północnej Limy, Anne Marie (Joshua) Weinbergera z Wadsworth; wnuki Stanley Jr., Liliana Majelsky, Olivia, Alexander Weinberger i Preston Joseph Harnes; I wielu członków dalszej rodziny i przyjaciół.

Poprzedziła go żona Judith Falcone Majelsky, którą poślubił w 1973 roku; rodzicielstwo; jego siostra Christine; i jego młodszy brat John. Teraz obejmuje je wszystkie w niebie.

Chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w piątek 10 września 2021 r. o godzinie 11:00 w kościele St Charles Borromeo, 7345 Westview Drive, Boardman. Rodzina przyjmuje krewnych i przyjaciół między 10 a 11 rano przed nabożeństwem.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o przesłanie datków w imieniu Joego na rzecz AMVETS.

Za aranżacje odpowiada Kirila Funeral Home Inc. , Strutherów.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić Księgę Pamięci w Kirila Funeral Home, www.kirilafh.com, aby obejrzeć ten hołd i złożyć kondolencje rodzinie Jo.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich prosimy gości, aby nie zwalniali tempa, chyba że nadal służą, a wszystkich gości, których stan zdrowia pozwala na noszenie masek, prosimy.

(uwaga specjalna)