Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ESE zabezpiecza umowę na dystrybucję telewizji z ELEVEN SPORTS za

Vancouver, Kolumbia Brytyjska, 8 września 2021 r. (Globe Newswire) – ESE Rozrywka Inc. (TSXV: ESE) (OTCQB: ENTEF) („firma„lub”ten któryogłosić start drugiej edycji oficjalnych mistrzostw Polski w cyfrowym sporcie motorowym – Porsche Esports Sprint Challenge Poland („)wydarzenie sportowe”), który będzie wyświetlany w oficjalnym kalendarzu Polskiego Związku Motoryzacyjnego i Motocyklowego. Wydarzenie e-sportowe odbędzie się na platformie gier iRacing, a każda runda będzie transmitowana przez ELEVEN SPORTS – nadawcę Formuły 1® Wyścigi, DTM i niektóre mecze PGE Ekstraligi w Polsce. Wydarzenie e-sportowe będzie zawierać najnowsze produkcje i pierwszorzędnych komentatorów.

„Pozyskanie partnera dystrybucyjnego takiego jak ELEVEN SPORTS dla Porsche Esports Sprint Challenge w Polsce drugi rok z rzędu pozwoliło nam podnieść poprzeczkę dla widzów cyfrowych sportów motorowych w Polsce. Zamierzamy nadal budować społeczność Digital Motorsports w Polsce i na świecie Nasze partnerstwo z ELEVEN SPORTS pozwoli nam poszerzyć nasze portfolio samochodów cyfrowych i zapewnić fanom zawartość i produkcję poziomu 1” Konrad Wassila, prezes ESE.

„Od dwóch lat Porsche Esports Sprint Challenge Poland, organizowane przez Polską Federację Motoryzacyjną i Motocyklową, jest wciągającym wydarzeniem wprowadzającym entuzjastów sportów motorowych w świat cyfrowego sportów motorowych” Krzysztof Schwergel, Prezes Zarządu ELEVEN SPORTS POLAND.

W wydarzeniu e-sportowym weźmie udział 24 kierowców i zaprezentuje nowe Porsche 911 RSR. Wydarzenie e-sportowe zostało również odświeżone dzięki nowemu systemowi punktów i legendarnym torom, w tym Le Mans, Imola i Nordschleife.

Droga do mistrzostw Polski rozpocznie się w Digital Motorsport 9 wrześniaNS Będzie postępować zgodnie z harmonogramem, jak pokazano poniżej:

1) 9 września: Hockenheimring, ELEVEN SPORTS 2, 20:00 CET
2) 16 września: Imola, 14:00 CET
3) 30 września: Le Mans, ELEVEN SPORTS 2, 20:00 CET
4) 7 października: Circuit de Barcelona – Catalunya, Eleven Sports 1, 19:30 CET.
5) 21 października: Silverstone, ELEVEN SPORTS 1, 19:30 CET
6) 28 października: Nürburgring Nordschleife, Eleven Sports 1, 19:30 CET

READ  Napastnik rewolucji Adam Buxa został powołany do reprezentacji Polski

Aby oglądać akcję, zapisz się do ELEVEN SPORTS POLAND.

O jedenastym sporcie
ELEVEN SPORTS to sieć telewizyjna, która transmituje wydarzenia sportowe na światowym poziomie. Oprócz relacji na żywo z wydarzeń premium, ELEVEN SPORTS oferuje lokalnie produkowane programy studyjne oraz cztery kanały dostępne w Polsce: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Kanały są nadawane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w jakości HD. Jakość, dzięki Eleven Sports 1 dostępnym również w 4K. W Polsce kanały ELEVEN SPORTS dostępne są na platformach DTH i kablowych, w tym Polsat Box, Platforma CANAL+, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA i Netia oraz w serwisach streamingowych, w tym Polsat Box Go i ELEVEN. .pl. Od maja 2018 Eleven Sports Polska Sp. z oo była częścią Grupy Polsat Plus, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce i największego udziałowca spółki.

O ESE
ESE to europejska firma technologiczno-rozrywkowa skoncentrowana na e-sporcie i grach. Aktywa ESE składa się z kilku globalnych operatorów z branży gier i e-sportu. Możliwości firmy obejmują między innymi: infrastrukturę fizyczną, transmisje, globalną dystrybucję gier i treści związanych z e-sportem, reklamę, wsparcie sponsorskie oraz franczyzę rozwijającego się zespołu e-sportowego K1CK Esports. ESE koncentruje się na wypełnianiu luki między branżami esportowymi w Europie, Azji i Ameryce Północnej. | www.ese.gg

wypowiedzi prognozujące
Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia, które mogą stanowić informacje dotyczące przyszłości zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Należy wziąć pod uwagę wszystkie oświadczenia, inne niż te odnoszące się do faktów historycznych, które dotyczą działań, wydarzeń, wyników, wyników, rozwoju, wyników lub osiągnięć, które ESE przewiduje, przewiduje lub będą miały miejsce w przyszłości (w całości lub w części). Informacja. Takie informacje mogą obejmować m.in. oświadczenia dotyczące rozszerzania przez ESE jej cyfrowego portfolio sportów motorowych oraz zapewniania fanom treści i produkcji poziomu 1. Często, ale nie zawsze, informacje dotyczące przyszłości mogą być identyfikowane za pomocą słów takich jak „plany, „„oczekuje”, „oczekiwany”, „budżet”, „zaplanowany”, „szacunkowy”, „prognoza”, „zamierzony”, „oczekiwany”, „uważany” lub odmiany (w tym negatywne) tych słów, wyrażeń lub wyrażenia utworzone w czasie przyszłym lub sugerujące, że jakieś działanie, zdarzenie lub wynik „może”, „może”, „może” lub „będzie” (lub inne przeszłe zmienne) zostanie podjęte, nastąpi, zmaterializuje się lub zmaterializuje. Informacje dotyczące przyszłości opierają się na aktualnie dostępnych danych konkurencyjnych, finansowych i ekonomicznych, planach operacyjnych, strategiach lub przekonaniach na dzień publikacji niniejszego komunikatu prasowego, ale obejmują znane i nieznane rodzaje ryzyka, niepewności, założenia i inne czynniki, które mogą spowodować rzeczywiste wyniki lub osiągnięcia ESE, które będą istotnie różnić się od jakichkolwiek naszych wyników lub wyników lub przyszłych osiągnięć wyrażonych lub sugerowanych w informacjach dotyczących przyszłości. Czynniki te mogą opierać się na informacjach dostępnych obecnie ESE, w tym informacji uzyskanych od zewnętrznych analityków branżowych i innych zewnętrznych źródeł, i są oparte na bieżących oczekiwaniach lub przekonaniach kierownictwa dotyczących przyszłego rozwoju, wyników działalności i przyszłego kapitału (w tym Czyli kwota, charakter i źródła finansowania) oraz wydatki. Wszelkie informacje dotyczące przyszłości zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są wyraźnie objęte niniejszym ostrzeżeniem. Obrót papierami wartościowymi ESE należy uznać za wysoce spekulacyjny.

READ  Mistrzostwa Świata Polska Piłka ręczna | Sport narodowy

Ani TSX Venture Exchange, ani Regulatory Services Provider (zgodnie z definicją w zasadach TSX Venture Exchange) nie ponoszą odpowiedzialności za adekwatność lub dokładność tej wersji.

ŹRÓDŁO ESE Entertainment Inc.
Aby uzyskać więcej informacji o ESE, prosimy o kontakt:
Daniel Mogill, Relacje Inwestorskie
[email protected]
647-492-1535