Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Jeden z najpiękniejszych samochodów w historii motoryzacji”

„Jeden z najpiękniejszych samochodów w historii motoryzacji”

„Ten GT jest bardzo rzadki na rynku. Niektóre z nich zostały zniszczone. Ale to po prostu arcydzieło. Wszyscy mówią, że proporcje i kształt 250 z krótkim rozstawem osi są absolutnie idealne”.

Vitmark, który ma ponad 70 lat i nie udziela wywiadów, kupił samochód po wypadku. Uszkodzenia były minimalne, ale starszy wówczas właściciel niestety zmarł na atak serca kilka dni później. Wittmark wysłał 3169 samochodów do jednego z wiodących na świecie restauratorów Ferrari we Włoszech, Quality Cars, wydając setki tysięcy euro na przywrócenie ich do pierwotnego stanu.

„Samochód jest idealny”

„Co miesiąc podróżował ze Szwecji do Włoch, aby sprawdzić postępy. „To jest pasja do samochodu” – dodał Lamour. Ale jaka osoba kupiłaby to 250 GT?

„Najbardziej wymagający kolekcjonerzy” – mówi Lamour – „ponieważ samochód jest doskonały. Tak, jest w oryginalnej konfiguracji. Kupujący nie będzie musiał wykonywać żadnych prac przy samochodzie. Jest gotowy do umieszczenia w garażu lub cieszenia się nim w drodze. Kolor samochodu jest wyjątkowy, więc będą mieli wyjątkowy samochód, wyjątkowy krótki rozstaw osi 250.

„ [typical] Na Retromobile byli obecni nabywcy tego typu samochodów, ale zainteresowanie płynęło głównie z Ameryki, trochę z Europy Zachodniej. „Myślę, że mógłby pojechać do Ameryki”.

READ  Oto pięć nowych złośliwych epizodów w Diablo 4, które wkrótce zostaną załatane