Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jane D. Walker 1945-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Jane D. Walker 1945-2023 | Wiadomości, sport, praca


WSCHODNIA PALESTYNA – 77-letnia Jane De Walker, długoletnia mieszkanka Wschodniej Palestyny, zmarła niespodziewanie w środę, 29 marca 2023 r., w swoim domu.

Jane urodziła się 6 grudnia 1945 roku w Youngstown jako córka zmarłego Wayne’a i Reny Biddlestonów.

Jane była absolwentką Liceum Ogólnokształcącego w 1963 roku i uzyskała tytuł licencjata na Kent State University w 1967 roku. Przed przejściem na emeryturę przez 30 lat pracowała w Austintown Public School District jako audiolog i logopeda.

Była członkinią Polskiego Zjednoczonego Kościoła Metodystów, później dołączyła do Wiedeńskiego Kościoła Prezbiteriańskiego.

Jane była przez 25 lat członkinią Pomocniczych Pań Wschodniej Palestyny ​​VFW i z dumą pełniła funkcję byłej Przewodniczącej Okręgu Pomocniczych Pań VFW, w 2006 r. Rada Rezerwy Zachodniego Kościoła Baptystów.

Jane pozostawiła męża, z którym była od 27 lat, wielebnego dr Barry’ego Walkera. jej siostrzenica Michelle (Keith) Reyes z Silver Springs na Florydzie; siostrzeniec Jason (Christine) Piddleston z Galiną; brat Glenn (Helen) Piddleston z Westerville; pasierbica Beth Stewart ze Wschodniej Palestyny; pasierb, Barry (Lauren) Walker z Bridgeport, NJ; Pięć wnuków, Benji, Avery Jean, Lucy, Asher i Journey; a także czworo dzieci pasierbów, Chelsea, Cody’ego, Michaela i Sarah; i dwoje prawnuków.

Rodzina będzie witać przyjaciół od 13:00 do 15:00 w poniedziałek, 3 kwietnia 2023 roku, w Linsley-Royal Funeral Home we wschodniej Palestynie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek o godzinie 15:00 w domu pogrzebowym pod przewodnictwem księdza Susan Holly. Wszystkie inne usługi będą prywatne.

Datki na pamiątkę można składać w imieniu Jane, zamiast kwiatów, na rzecz programu K-9 Stowarzyszenia Oficerów Policji Wschodniej Palestyny, 75 E. Main Street, East Palestine, OH 44413.

www.linsley-royal.com

(specjalne zawiadomienie)