Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

James Patrick Lundin, Polska, Ohio nekrolog

James Patrick Lundin, Polska, Ohio nekrolog

POLSKA, Ohio (@MyValleyTributes) – James Patrick Lundin, lat 70, zmarł we wtorek, 23 maja 2023 r., w Wickshire Senior Living.

Urodził się 28 listopada 1952 roku w Youngstown jako syn zmarłego Thomasa i Jeana Fleminga Lundinów.

James jest absolwentem Cardinal Mooney High School z 1971 roku, gdzie zdobył kilka państwowych nagród akademickich w historii Ameryki. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej ze specjalizacją w rachunkowości i finansach.

Był weteranem armii, który pracował jako kierownik fabryki w RJ Reynolds Nabisco.

Jako fan sportu w Cleveland, James był członkiem Stowarzyszenia Kibiców Cleveland Browns.

Pozostawił żonę Rosemary (Dixco) Lundin, którą poślubił 25 listopada 1977 r .; jego córki Melissa (Joshua) Rosen z Cherry Hill w stanie New Jersey i Laurie Lundin (Christian Murillo) z Madrytu w Hiszpanii; Siostry Mary Lou (Albert) Moore z Austintown i Catherine Lundin z Polski oraz wnuki Gabrielle i Nathaniel Rosen.

Dyżury będą odbywać się w godzinach od 16:00 do 19:00 w poniedziałek 29 maja 2023 r. o godz. Domy pogrzebowe Higginsa ReardonaPolska Kaplica.

Modlitwa rozpocznie się o godzinie 9:30 we wtorek 30 maja 2023 roku w domu pogrzebowym, a następnie o godzinie 10:00 odbędzie się chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe w Sagrada Familia.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Poland Riverside.

Zamiast kwiatów można przekazać darowizny ku pamięci Jamesa na rzecz Narodowej Organizacji ds. Rzadkich Zaburzeń, wspierając zwyrodnienie korowo-podstawne. https://donate.rarediseases.org/give/418387/#!/donation/checkout.

Proszę o wysłanie rodzinie kwiatów lub posadzenie drzewa upamiętniającego Jamesa Patricka Lundina Odwiedź naszą kwiaciarnię.

Tribute TV zostanie wyemitowany w niedzielę, 28 maja, o następujących przybliżonych godzinach: 18:27 na WYTV i 18:58 na MyYTV. Film zostanie opublikowany tutaj w dniu emisji.