Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

KLM Open: Pablo Larrazabal prowadzi jednym uderzeniem w ostatnim dniu po trzeciej rundzie 67 w Holandii |  Wiadomości golfowe

KLM Open: Pablo Larrazabal prowadzi jednym uderzeniem w ostatnim dniu po trzeciej rundzie 67 w Holandii | Wiadomości golfowe

Pablo Larzabal celuje w swój drugi tytuł w ciągu tylu miesięcy po zdobyciu mistrzostw Korei w kwietniu. Jeden Hiszpan wyróżnia się w KLM Open po bezbłędnym 67; Lider Midway, Jorge Campello, słabnie; Oglądaj rundę finałową na żywo w Sky Sports Golf od 11:00 w niedzielę


17:21, Wielka Brytania, sobota 27 maja 2023 r

Pablo Larzabal poprowadzi jednym strzałem w ostatnim dniu KLM Open po tym, jak bezbłędna trzecia runda podsyciła jego dążenie do drugiego tytułu w ciągu tylu miesięcy.

A Larrazabal, zwycięzca kwietniowych mistrzostw Korei, ma mniej niż 10 lat w Holandii, po trafieniu pięciu birdie w bezbłędne 67 w sobotę.

Hiszpan uratował remis na 18. miejscu strzałem z 14 stóp, wyprzedzając o jedno uderzenie swojego rodaka Adriana Otaegwe i Duńczyka Rasmusa Hoggarda, przy czym ten ostatni dorównał Larrazabalowi o pięć mniej niż 67.

Golf na żywo DP World Tour. Dystrykt golfowy DP World

niedziela, 28 maja, godz. 11:30

Adrian Mironek z Polaka, najwyżej sklasyfikowany zawodnik w stawce na 47. miejscu na świecie, oraz Todd Clements z Anglii przegrywają w drugim secie z wynikiem poniżej ośmiu.

Ale lider z 36 dołków, Jorge Campello, ma cztery strzały przewagi nad prowadzącym, mając sześć poniżej czterech strzałów na jego 76, które obejmowały trzy strzały na dwa pars, ósmy i siedemnasty.

Campello, zwycięzca Magical Kenya Open w marcu, również odrzucił uderzenia w wieku 15 i 16 lat, kiedy wrócił do domu z wynikiem 3 powyżej 39 w Krumfert.

„Będziemy teraz musieli zrobić wiele dobrych rzeczy”, powiedział Larrazabal, ośmiokrotny zwycięzca DP World Tour. „Uspokój się, uderz kilka piłek i trochę poćwicz.

„Musimy dobrze odpocząć, ponieważ moje baterie są na wyczerpaniu. Ale jestem szczęśliwy. Gram świetnie i cieszę się chwilą”.

40-latek dodał na równi z 18-latkiem: „Myślę, że to była jedyna szansa, jaką miałem przez cały dzień, aby zrobić straszaka, więc to było bardzo ważne.

„Jestem bardzo dumny, mój mecz nie był tak dobry jak w pierwszej rundzie [when he shot a six-under 66] Ale tam utknąłem”.

Oglądaj finałową rundę KLM Open na żywo w Sky Sports Golf od 11:00 w niedzielę.

READ  Życie profesora, kariera ukształtowana przez cztery dekady z Olimpiadami Specjalnymi