Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak przejść do Wymiaru Księżyca w aktualizacji Minecraft na Prima Aprilis

Jak przejść do Wymiaru Księżyca w aktualizacji Minecraft na Prima Aprilis

Migawki to jedna z najbardziej oczekiwanych aktualizacji Minecrafta, ponieważ zawiera funkcje, które ujawniają, o co chodzi w następnej dużej aktualizacji. Jednak wersje wydane na Prima Aprilis są nieco inne. Zawiera jedne z najbardziej niezwykłych funkcji, jakie kiedykolwiek ogłoszono, które nie zostaną dodane do gry, a tegoroczne ujęcie miało wymiary księżyca.

Najnowsza migawka primaaprilisowa, v23w13a_or_b, nosi tytuł Aktualizacja głosowania, ponieważ pozwala graczom zdecydować, które funkcje wdrożyć. Losowe propozycje pojawią się w oknie czatu i będą mogli odpowiedzieć na ekranie głosowania, naciskając „V” na klawiaturze. Jeśli zagłosują na konkretną funkcję, wkrótce zostanie ona zaimplementowana w tym świecie Minecrafta.


Zrzut ekranu Minecraft Prima Aprilis: Jaki jest wymiar księżyca i kroki, aby go uzyskać

Wymiary sprawiają, że świat jest bardziej zróżnicowany, ponieważ pozwala odkrywać miejsca, które nie przypominają niczego w prawdziwym świecie w Overworld. Gra ma tylko trzy, ale ten strzał dodaje jeszcze jeden.

W Minecrafcie dzieją się cykle dnia i nocy, a nocą gracze mogą polecieć na księżyc i odkrywać nowy wymiar. Ta kreacja będzie wyglądać bardzo podobnie do końca, ponieważ nieskończona ziemia jest monotonna i składa się z jednego bloku.

Ziemia widziana z Księżyca z cieniami (zdjęcie za pośrednictwem Mojang)

Inny powód Po księżycu jest jak koniec Do tego stopnia, że ​​naturalny satelita składa się z bloków sera, które wyglądają jak końcowe kamienie.


Jak dostać się na księżyc w Minecraft

Dostęp do wymiaru Księżyca wymaga głosowania nad trzema konkretnymi propozycjami. Ponieważ jednak nowe przedmioty pojawiają się losowo i niezależnie, zapoznanie się z tymi, które umożliwiają graczom dotarcie na księżyc, może zająć sporo czasu.

1) Zabawny sposób

Jedź balonową krową na księżyc (zdjęcie za pośrednictwem Mojang)

Na szczęście istnieje sposób, aby dostać się na Księżyc w kilka minut. Oto szczegółowe kroki, aby uzyskać do niego dostęp w trybie kreatywnym:

READ  Jeśli „Destiny 2” umiera, liczby graczy z pewnością o tym nie mówią

Krok 1: Zgódź się na airblocks za pomocą tego polecenia: „/voice rule minecraft: air_blocks zatwierdza”

Krok 2: Uzyskaj dużo mas powietrza za pomocą „/ bid Nazwa gracza Minecraft: polecenie air_block 64 cale.

Krok 3: Znajdź krowę lub przyzwij ją za pomocą polecenia „summon minecraft: cow” /.

Czwarty krok: Włóż bloki powietrzne do krowy, klikając je prawym przyciskiem myszy. To sprawi, że będzie to logiczna krowa, a gdy nie będzie już większa, kliknięcie prawym przyciskiem myszy pozwoli ci na niej jeździć.

Balonowa krowa zacznie się unosić w górę i eksploduje po osiągnięciu około 700 Y. A potem, po kilku sekundach, zejdziesz na księżyc.

2) Najprostszy sposób

Możesz przewietrzyć krowę do poziomu Y 700 i dotrzeć na księżyc lub po prostu wpisać polecenie teleportacji w oknie czatu. Polecenie, aby to zrobić, to „/ wykonaj jako s w minecraft: the_moon run tps ~~~”