Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogromna aktualizacja aparatu Samsung Galaxy S23 jest już dostępna w Europie!

Ogromna aktualizacja aparatu Samsung Galaxy S23 jest już dostępna w Europie!

W zeszłym tygodniu Samsung wydał nową aktualizację oprogramowania dla Galaxy S23 w Korei Południowej. Przyniósł łatkę bezpieczeństwa dla smartfonów z kwietnia 2023 r., Wraz z kilkoma poprawkami i ulepszeniami aparatu. Teraz Samsung zaczął wdrażać tę samą aktualizację w Europie i wkrótce może zostać rozszerzona na inne kraje.

Aktualizacja poprawki błędów aparatu Galaxy S23 jest już dostępna w Europie

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dla Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra jest dostarczana z wersją oprogramowania układowego S91xBXXU1AWC8. Rozmiar pliku do pobrania wynosi około 936,02 MB, co jest dość dużym wynikiem i wskazuje, że wprowadzono wiele ulepszeń. Aktualizacja zawiera poprawkę bezpieczeństwa z kwietnia 2023 r., która naprawi kilka luk w zabezpieczeniach wykrytych w najnowszych flagowych telefonach Samsunga.

Wśród ulepszeń aparatu wprowadzonych przez firmę Samsung w tej aktualizacji znajdują się ulepszenia automatycznego ustawiania ostrości, szybsze operacje w galerii przy jednoczesnym usuwaniu właśnie stukniętych zdjęć oraz poprawiona ostrość filmów zarejestrowanych aparatem o ultrawysokiej rozdzielczości w warunkach słabego oświetlenia. Aktualizacja naprawia również błąd, który powodował pojawianie się zielonej linii na niektórych obrazach. Samsung poprawił także stabilizację wideo w Full HD 60 kl./s i przy słabym oświetleniu.

Aktualizacja rozwiązuje również problemy z jakością obrazu, gdy tryb nocny jest wyłączony, a aplikacja Camera Assistant jest ustawiona na następujące ustawienie: Szybkość fotografowania » Wysoka rozdzielczość » Priorytet szybkości. Niektórzy użytkownicy zgłaszali również problemy z aparatem, który nie rozpoznawał twarzy po zakończeniu rozmowy wideo za pomocą aplikacji do połączeń wideo innych firm.

SAMSUNG Mówi się, że poprawił problemy z pasmem kolorów w trybach 50 MP i 200 MP, jednocześnie poprawiając ostrość obrazu. Samsung rozwiązał również nierówne rozmycie na zdjęciach dzięki ulepszonemu OIS. Podobno Samsung poprawił również problem z opóźnieniem migawki. Aby pobrać i zainstalować nową aktualizację na urządzeniu z serii Galaxy S23, przejdź do ustawienia » aktualizacja systemu i podsłuchiwanie Ściągnij i zainstaluj.

Fotka Galaxy S23 Plus

SAMSUNGGalaxy S23Plus

Zdjęcie Galaxy S23 Ultra

SAMSUNGGalaxy S23 Ultra