Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Interstellar Adventure Jet: The Far Shore przybywa w październiku

Kolejna gra twórców Sword & Sorcery Superbrothers ukaże się w październiku i opowiada o zespole odkrywców eksplorujących piękne planety. Podczas Gamescom Opening Night Live dostaliśmy nowy zwiastun dla Odrzutowiec: Daleki Brzeg, ujawniając datę premiery i dając nam kolejny wgląd w świat science fiction, który odkryjemy w naszych wodnosamolotach.

Jett wygląda trochę jak No Man’s Sky, ale jest bardziej skoncentrowany na odkrywaniu i docenianiu odwiedzanych światów, niż na grzebaniu w ekosystemach i przejmowaniu obcych planet. Kiedy natkniesz się na nowe organizmy lub rośliny, musisz je zbadać i zobaczyć, jak pasują do świata, co jest naprawdę miłym uczuciem.

Duży nacisk kładzie się również na latanie, przybliżanie samolotu, aby poznać otoczenie. Nie tylko zostajesz wypuszczony do dużej piaskownicy, ale jest też historia do naśladowania, która obraca się wokół tajemniczego przejścia.

Bardzo podoba mi się wygląd lotu w Jet. Te duże, kolorowe, egzotyczne krajobrazy mają w sobie coś w rodzaju prostoty, która naprawdę do mnie przemawia, więc nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej.

Na szczęście nie potrwa to długo, zanim sam go zbadam, ponieważ Jet: The Far Shore ukaże się 5 października. Sklep z grami epickimi i PlayStation.

READ  Zabłąkany język został już zdekodowany