Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deweloper DokeV upiera się, że PS5 Creature Collector nie jest grą MMO

Dukef uchwycił wyobraźnię z wyświetlaczem W trakcie Gamescom 2021 wcześniej dzisiaj, ale niektórzy fani zauważyli, że południowokoreański tytuł był pokazywany wcześniej. Starszy zwiastun, który zadebiutował w 2019 roku, opisywał tytuł jako MMO, przez co główni gracze byli zdenerwowani — w końcu wśród entuzjastów zawsze jest opór przed rozgrywkami w trybie wieloosobowym online.

Nie martw się: Pearl Abyss nalega To, że projekt ewoluował od czasu jego ostatniego uruchomienia, jest obecnie bardzo przygodową grą akcji w otwartym świecie. Rzecznik DokeV powiedział: „DokeV został początkowo wprowadzony jako MMO, ale postanowiliśmy przenieść grę w innym kierunku i teraz jest to stworzenie, które łączy przygodową grę akcji w otwartym świecie”. „Ale bez względu na gatunek, stawiamy na zabawę, klimat i przygodę!”

Prawdziwym problemem jest to, że tytuł tak naprawdę nie zostanie wydany: pokazano tego samego dewelopera szkarłatna pustynia W trakcie Nagrody w grze W zeszłym roku to Od tamtej pory w nieskończoność. To oczywiście pobudziło wyobraźnię – wygląda jak prawdziwa następna generacja Pokemony Którego Nintendo nigdy nie stworzyło – ale jak wiele z prawdziwego demo jeszcze się okaże.

READ  PS Stars Guide: Wszystkie kampanie, rozwiązania, cyfrowe kolekcje i FAQ