Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Intellivision zamyka zbiórkę funduszy Amico przed terminem

Intellivision zamyka zbiórkę funduszy Amico przed terminem

Intellivision Amico, konsola mająca na celu ożywienie historycznej marki gier i wejście na rynek rodzinny, przeszła kilka burzliwych lat z powodu ciągłych opóźnień i wątpliwości co do jej rentowności i drogi na rynek.

Pierwotnie zaplanowany na październik 2020 r., został trzykrotnie przełożony i obecnie nie ma ustalonej daty wydania – niedawne zgłoszenie do SEC również zwróciło uwagę na niektóre z głównych problemów firmy i odnotowało bieżące problemy z produkcją i Oczekiwania wskazują, że firma może nie być w stanie działać po lipcu.

Teraz, jak wskazuje redaktor „Ars Technica Technology Culture”, Sam Machkovech, Intellivision wcześnie zakończył kampanię zbierania funduszy, w której brał udział. Rozruch silnika. Jest to strona internetowa/firma, która ułatwia firmom pozyskiwanie kapitału poprzez sprzedaż udziałów, z założeniem, że jest to platforma dla inwestorów każdej wielkości do odkrywania nowych produktów i firm. Chociaż Intellivision wystartował dopiero na początku lutego, Intellivision zakończył działalność 28 lutego, pozyskując 58 001 dolarów od 54 inwestorów, znacznie poniżej „maksymalnej oferty” 5 milionów dolarów.

Zamknięcie konta, kiedy robiłem Intellivision, było zgodne z zasadami platformy – oferty muszą być otwarte przez co najmniej 21 dni, to Dokładnie Przyjechać. W szczególności, gdy łączna zebrana kwota wynosi mniej niż 107 000 USD, „właściciel firmy może osobiście podpisać dokumenty prawne i finansowe”, bez potrzeby „zewnętrznego biegłego rewidenta, który weryfikuje twoje sprawozdania finansowe za ostatnie dwa lata”.

Sam Machkovich przedstawił swoją ocenę ruchu.

Poczekamy na więcej aktualizacji od Intellivision.

READ  Wordle Today: Wordle Tips 742 1 lipca i dzisiejsza odpowiedź