Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fizyczne kopie Marvel’s Spider-Man 2 nie instalują się poprawnie

Fizyczne kopie Marvel’s Spider-Man 2 nie instalują się poprawnie

Europejscy fani Spider-Mana mają trudności z instalacją Marvel’s Spider-Man 2 z dysków fizycznych.

Tak twierdzą dziesiątki graczy, którzy napisali na oficjalnym subreddicie gry, a niektórzy z nich poinformowali, że instalacja zatrzymuje się, gdy poziom gry osiągnie 36 procent.

Według tych, którzy zetknęli się z tym problemem, nie ma znaczenia, czy przywrócą grę i zastąpią ją zupełnie nową płytą – niezależnie od tego, jakie środki zaradcze spróbują zastosować, czy to wyłączenie połączenia internetowego, wyczyszczenie dysku, czy nawet wykonanie reset do ustawień fabrycznych – instalacja zawsze kończy się w tym samym miejscu.

Recenzja Marvel’s Spider-Man 2 – recenzja Spider-Man 2 na PS5 bez spoilerów (nowa rozgrywka!)Obejrzyj na YouTube

Z tego, co możemy dowiedzieć się od uczestników, problem wydaje się dotyczyć przede wszystkim wersji gry w systemie EU i PAL/UK.

„Miałem pecha. Kiedy poszedłem odzyskać pieniądze, usunęli z półki resztę gier. Nie wyglądało na to, żeby ten sklep był skłonny sprzedawać więcej, dopóki nie upewnił się, że problem został rozwiązany. naprawione” – powiedział jeden komentator.

Czy ktoś spotkał się z błędem instalacji fizycznej kopii? (Marvel Spider-Man 2)
przezsh/okrem_ WSpidermanPS5_

„Ja też mam problemy z edycją cyfrową deluxe. Dalej [the] Misja wprowadzająca, kiedy dojdę do poziomu 3, cała gra się zawiesza, moje PS5 uruchamia się ponownie i muszę naprawić dysk twardy. Za każdym razem” – relacjonuje Inny gracz.

Chociaż ani Sony, ani Insomniac nie przyznały się jeszcze publicznie do tego problemu, zauważył jeden z komentatorów Powiedział: „[A friend] „Skontaktowałem się z firmą Sony, która poinformowała mnie, że jest świadoma problemu i że łatka ma zostać wydana dzisiaj lub w ten weekend”. Powiedział Sony I Z bezsennością Prawdopodobnie jest to „wadliwy dysk”.

Będziemy Cię na bieżąco informować, jeśli otrzymamy informacje od firm Sony i Insomniac o potencjalnym rozwiązaniu.

Jak wczoraj podsumowała Victoria, Marvel’s Spider-Man 2 jest już dostępny, a jego ukończenie według twórcy Insomniac zajmie średnio około 15 godzin, jeśli będziesz trzymał się tylko misji z głównego wątku fabularnego, i 40 godzin, jeśli będziesz się trzymał tylko do głównych misji fabularnych. Zdecyduj się zagłębić w szczegóły i ukończyć poboczne zadania oraz znajdźki.

Kiedy po raz pierwszy okazało się, że główną historię Spider-Mana 2 można ukończyć w stosunkowo krótkim czasie – zwłaszcza w porównaniu z tegorocznymi Baldur’s Gate 3, których ukończenie mogło zająć graczom dosłownie kilka dni – niektórzy uważali, że Insomniac o to prosił wysoka cena za kontynuację.

W recenzji Marvel’s Spider-Man 2 opublikowanej przez Eurogamer nazwaliśmy tę grę „zajętą, ale nie mniej ujmującą akcją”, dodając, że choć jest „nieco uproszczona i trochę nudna, Marvel’s Spider-Man 2 to nadal przede wszystkim gra o ogromnym uroku”. gładki, swobodny styl.”

READ  Gry PS Plus wyciekły we wrześniu 2021 r.