Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kontrakty gry Sniper Ghost Warrior 2 na PS5 opóźnione z powodu „nieprzewidzianych problemów technicznych” • Eurogamer.net

Wszystkie inne platformy pozostają nienaruszone.

CI Games ogłosiło opóźnienie w długodystansowym wydaniu Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PlayStation 5 z powodu „nieoczekiwanych problemów technicznych”.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 – zawierająca „dramatyczną kampanię dla jednego gracza osadzoną na współczesnym Bliskim Wschodzie” – miała pojawić się na PlayStation 5 4 czerwca i pojawiła się wraz z wydaniami na PS4, Xbox One, Xbox X / S i PC. Jednak pomimo opóźnienia wydania PS5 do przyszłego punktu, który nie jest obecnie określony, inne platformy otrzymają grę zgodnie z pierwotnym planem.

CI nie podał szczegółowych informacji na temat „nieoczekiwanych problemów technicznych” mających wpływ na wydanie PS5, ale twierdzi, że „bardzo doświadczony, profesjonalny i oddany zespół ciężko pracuje z właścicielem platformy i dostawcą silnika, aby jak najszybciej rozwiązać problemy”.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 – Zwiastun rozgrywki.

Aby nadrobić opóźnienie, CI Games oferuje kupującym fizyczną lub cyfrową kopię Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS4 bezpłatną aktualizację do wersji na PlayStation 5 – czyli „oryginalną rozdzielczość 4K, ulepszone materiały i efekty wizualne oraz szybszy dysk SSD czas ładowania ”- kiedy zostanie ostatecznie wydany. Ponadto debug z 4 czerwca umożliwi posiadaczom PS5 zagranie w grę PlayStation 4 w 4K.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 kosztuje 34,99 GBP / 39,99 EUR / 39,99 USD na wszystkich platformach.

READ  PlayStation jest rzekomo pod presją dokonania dużych przejęć w branży gier