Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: Och, wygląda na to, że talia Steam i Switch może mieć jedną wspólną cechę

Random: Och, wygląda na to, że talia Steam i Switch może mieć jedną wspólną cechę

zdjęcie: zawór

Aktualizacja: Valve wysłało poprawkę rozwiązującą ten błąd. Więcej na ten temat przeczytasz na Nasza najnowsza historia.


twórczy: ten W zeszłym tygodniu złamano zakaz recenzji Steam Deck, z tymi, którzy mają szczęście zdobyć tę przenośną maszynę od Valve, gdy tryskają nad nią z pochwałami. Wygląda jednak na to, że dla niektórych miesiąc miodowy może się skończyć, a kilku użytkowników zgłasza problemy, których obawiają się gracze na całym świecie – dryf analogowy.

Garstka użytkowników na Subreddit pokładu Steam Udostępniają filmy wideo swoich zabłąkanych joysticków i wskaźników myszy. Poniżej możesz zobaczyć tylko, jak to wygląda, dzięki Wario 64:

Jeśli miałeś wcześniej Joy-Con – A jeśli posiadasz Switcha, prawdopodobnie go masz – Może to przywraca bolesne wspomnienia. Mamy nadzieję, że Valve może rozwiązać problem, biorąc pod uwagę ich upór, że zrobili wiele, aby temu zapobiec. Może to być tylko odosobniony przypadek wczesnych prototypów, ale warto obserwować, jak się rozwijają, na wypadek, gdybyś czekał na przybycie zamówienia w przedsprzedaży.

Jak traktuje Cię Steam Deck? Czy czekasz, aby sprawdzić, czy są jakieś inne problemy z najnowszymi urządzeniami mobilnymi? Daj nam znać, jeśli masz „talię” lub dryfujesz poniżej.

READ  Globalny sukces Cult of the Lamb podkreśla australijski talent w tworzeniu gier wideo | Zabawki