Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ilu z Was odwiedziło już „Minus World” w Super Mario Bros.?

Ilu z Was odwiedziło już „Minus World” w Super Mario Bros.?

Chociaż Minus World wszedł do legendy Nintendo, dopiero w 2019 roku ten pisarz usiadł i poświęcił czas na podróż do tego internetowego świata. Wymaga starannego wkładu, ale jest całkowicie wykonalny nawet dla początkujących graczy po kilku minutach ćwiczeń. oglądanie:

A kiedy już dotrzesz do Minus Świata? Cóż, rura na końcu zabierze cię z powrotem na początek, co oznacza, że ​​jeśli wrogowie cię nie dopadną, licznik zrobi to na końcu. To antyklimatyczne zakończenie, ale jakoś tak właśnie powinno być. Czy jest jakaś tajemnica, legenda lub sen, że NIE Antyklimatyczny, gdy zostanie rozwiązany/odsłonięty/osiągnięty? Jak zawsze, to podróż, a nie miejsce docelowe, i to z pewnością prawda, jeśli chodzi o dotarcie do tego nieco wadliwego poziomu gry wideo.

Ale czy byłeś już na tej wycieczce? Czy tak jak my zostawiłeś to na wiele lat później, aby znaleźć własną drogę do Minus World, czy też byłeś nieustraszonym pionierem w latach 80.? Daj nam znać poniżej.

Oto podróż! Daj nam znać poniżej, kiedy po raz pierwszy odwiedziłeś Minus World lub czy zainspirowało Cię to w końcu do odbycia podróży.