Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Howland Boys Football Club utrzyma wysokie standardy w drużynie młodzieżowej |  Wiadomości, sport, praca

Howland Boys Football Club utrzyma wysokie standardy w drużynie młodzieżowej | Wiadomości, sport, praca

ZDJĘCIE PRACOWNIKA/ Herb Lawson (16 l.) Briana Yogera Howlanda walczy o posiadanie piłki z kardynałem Mooneyem we wtorek.

HOWLAND — Dzięki zdobyciu mistrzostwa stanu w 2020 r. oraz wielu koronom regionalnym i lokalnym program piłki nożnej chłopców Howland cieszy się reputacją, którą może pochwalić się niewielu w Mahoning Valley.

Tygrysy mają punkt odniesienia i nie oczekuje się, że rok 2023 będzie inny. W tym roku mają młody skład, ale trener Brian Styles uważa, że ​​poprzeczka ustawiona jest wysoko przed jego drużyną, jeśli będą mogli grać z pewnością siebie.

„Nieźle poszło.” Styles opowiedział o sezonie zespołu i przygotowaniach do kampanii w 2023 roku. „Mieliśmy kilka trudnych okoliczności, z którymi boryka się młody zespół tu i tam, ale w ciągu ostatnich kilku tygodni zaczęliśmy odzyskiwać pewność siebie. Myślę, że w przypadku tej grupy, gdy zyskają więcej pewności siebie, myślę, że Tylko niebo ogranicza.

Junior Tigers prowadzą Caleb Rose i Herb Lawson. Obaj byli podstawowymi zawodnikami poprzednich zespołów Howlanda i odegrają jeszcze większą rolę.

Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem jest student drugiego roku Dimitri Gentis. Jako trzeci Genti, który zaszczycił występ, Stiles wspomniał, że to imię ma dla niego duże znaczenie.

W tym gronie znalazło się sześciu nowych zawodników, a zespół wciąż szuka swojej tożsamości. Choć po dwóch meczach zespół ma bilans 1-0-1, z których ostatni to remis z kardynałem Mooneyem, jego kolegą z programu wzmacniającego, Styles twierdzi, że nad zespołem wciąż trwają prace.

„Myślę, że gdy nabiorą większej pewności przy piłce, zaczniesz dostrzegać bardziej klasyczny styl posiadania piłki w Howland” Styles powiedział. „Pieniądze z pewnością miały duży wpływ na ten wieczór. To starszy zespół od nas i narzucali nam wiele decyzji, których normalnie byśmy nie podjęli, ale czapki z głów przed Mooneyem.

READ  Prześlij wiadomości na żywo: Chelsea podpisuje umowę z Malu Gusto, umowa o wartości 45 milionów funtów z Anthonym Gordonem uzgodniona z Newcastle, najnowszy Messi

Pomimo młodego wieku i zdobytej wiedzy perspektywy Howlanda nie zmienią się w najbliższym czasie. Tygrysy nadal chcą dotrzeć do Columbus.

„Mistrzostwa, podróż do ćwierćfinału – właśnie to chcemy osiągnąć”. Styles powiedział. „Chcemy być najlepszą drużyną w północno-wschodnim Ohio. Zespół w stanie, który znasz, gdy dojdziesz do Final Four, to rzut kośćmi, ale taki jest standard w piłce nożnej w Howland.

Oczywiście nie tylko Stiles ustawia poprzeczkę tak wysoko. Kierowanie programem wymaga asystentów, rodziców, a nawet absolwentów, dzięki którym Tygrysy działają jak dobrze naoliwiona maszyna. Styles postrzega siebie jako szczęśliwca, któremu należy się uznanie.

„Myślę, że fajne jest to, że często latem wielu absolwentów wraca i po prostu uczy dzieci”. Styles powiedział. „Robią o wiele więcej, niż ja, ucząc, jak tu grać. Dzieciaki uczyły się tego przez całe lato i teraz wiedzą, że posiadanie logo na koszulce wiąże się z wieloma czynnikami i wymaga wiele wysiłku ciężka praca.

Dużą zaletą gry w piłkę nożną w Howland jest podejście szkoły do ​​rozwoju zawodników. Ze względu na głębokość programu gracze mogą nie być w stanie zbyt wiele zobaczyć na boisku, dopóki nie znajdą się na wyższym poziomie, ale do tego czasu będą więcej niż gotowi, aby stawić czoła związanym z nimi wyzwaniom.

Sukces sprawił, że więcej osób chciało grać, co doprowadziło do powstania programu tak głębokiego, że żelazo ostrzy żelazo z każdym treningiem.

„Myślę, że (głębokość) odgrywa dużą rolę i myślę, że odgrywa dużą rolę w społeczeństwie. Mamy wiele dzieci, które grają w piłkę nożną i myślę, że wszyscy marzymy o tym, aby pewnego dnia nosić ten pierścionek, abyś wiedział, że wszystko jest w porządku wykonaj tę pracę.” Styles powiedział. „Rodzice włożyli wiele wysiłku, a dzieci włożyły dużo wysiłku, a ja w pewnym sensie na tym skorzystałem”.

READ  Forsyth pokonuje Polskę na Struthers 57-56 | Wiadomości, sport, praca

Howland kontynuuje sezon na wyjazdach, zdobywając bramkę u siebie w meczu z Polską.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej