Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harry Styles leczy ukraińskich uchodźców na koncercie w Polsce

Harry Styles leczy ukraińskich uchodźców na koncercie w Polsce

Festiwal Muzyki i Sztuki Coachella Valley 2022 – Weekend 2 – Dzień 1 – Źródło: Kevin Mazur/Getty Images/Harry Styles

po roku Podczas ewakuacji Ukrainy w bezpieczne miejsce w Sosnowcu w Polsce, kobieta, jej 13-letnia córka i przyjaciółka córki mogły cieszyć się bezstresową niedzielną nocą dzięki Harry’emu Stylesowi. Gwiazda muzyki pop zaprosiła trio na koncert Love on Tour w Warszawie Międzynarodowy Komitet RatunkowyOrganizacja, która pomaga ludziom dotkniętym kryzysami humanitarnymi odbudować swoje życie. Międzynarodowy Komitet Ratunkowy współpracuje z Mariną, jej córką Darią i przyjaciółką Darii, Darią Kathiną. Organizacja nie podała imion kobiet, ale umieściła ich zdjęcia podczas ceremonii.

„Odkąd zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia naszego domu na Ukrainie w zeszłym roku, trudno było przystosować się do życia w nowym kraju – szczególnie dla mojej córki Darii i mojego 10-letniego syna” – powiedziała Daria w oświadczeniu. „Jestem bardzo wdzięczny Harry’emu Stylesowi i Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu, który wsparł mnie w kontynuowaniu mojej wymarzonej kariery w Polsce, za umożliwienie nam zapomnienia o troskach podczas wieczornego wyjścia i zaśpiewania i zatańczenia na koncercie.”

Więcej z Rolling Stone’a

Marina brała udział w inicjatywie Step to Work przygotowanej przez International Rescue Committee, która pomogła jej w znalezieniu pracy za granicą. Program pomógł jej spełnić marzenie o prowadzeniu tramwaju. Międzynarodowy Komitet Ratunkowy poinformował, że od lutego 2022 roku współpracuje z 94 tysiącami ukraińskich uchodźców w Polsce i tysiącami innych w całej Europie.

Istnieją daty zaplanowane na Love Trip Styles Tour w Europie kontynentalnej na resztę miesiąca. Otwarte daty tras koncertowych Wet Stalk.

Najlepsze z Rolling Stone’a

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

READ  Statystyki Mistrzostw Świata 2022: Kylian Mbappe prowadzi w wyścigu o Złotego Buta i awansuje do półfinału Mistrzostw Świata 2022