Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Celia A. Conti 1934-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Celia A. Conti 1934-2023 | Wiadomości, sport, praca

LOWEILLVILLE – Celia Ann Conte zmarła we wtorek, 4 lipca 2023 r. w swoim domu w otoczeniu kochającej rodziny.

Celia urodziła się 18 marca 1934 roku jako córka Freda i Nicoletty Peroni Nolfi.

Była wierną żoną, matką, babcią, prababcią i siostrą. Uwielbiała spędzać czas z rodziną i jeść cotygodniowe lunche ze swoim młodszym bratem Frankiem i szwagierką Pam.

Przez całe życie mieszkanka Lowellville, Celia ukończyła Lowellville High School, klasa z 1952 roku. Celia wyszła za mąż przez 50 lat za swoją ukochaną z liceum, nieżyjącego już Ralpha Conte, 2 października 1954 roku. Elektryk. Lubili podróżować po całym świecie, zwłaszcza do Las Vegas.

Celia była członkinią Kościoła Świętego Różańca w Lowellville, jego Towarzystwa Ołtarzy i Różańcowych, Towarzystwa Lowellville Mount Carmel i służyła jako pomoc kobiet dla wykonawców instalacji hydraulicznych, grzewczych i chłodniczych w Ohio.

Celia ma cztery córki, Mary (Chris) Morrone, Nicolettę (John) Willage, Lisę (John) Donofrio i zmarłą Ginę Haren (Greg); 13 wnuków i 23 prawnuków. Zostawia też swojego brata, Franka (Pam) Nolfi, z Polski; trzy szwagierki, Rita Nolfi, Donna Nolfi i Rosalie Nolfi; I kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców, męża i córki, śmierć Celii poprzedzili jej bracia Anthony, Donald, Pete i Fred Nolfi. i jej siostra Angela Verostko.

Znajomi mogą dzwonić od 16:00 do 19:00 w piątek, 7 lipca 2023 r., w domu pogrzebowym Cunningham-Becker w Lowellville.

Nabożeństwo odbędzie się w sobotę 8 lipca 2023 r. o godzinie 10:15 w domu pogrzebowym, a następnie o godzinie 11:00 w kaplicy Różańca Świętego odbędzie się pogrzeb, któremu przewodniczyć będzie ks. John Gerrick.

Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Świętego Różańca.

Rodzina prosi o datki na kościół Różańca Świętego; Hospicjum Doliny Mahoning; Albo Siostry Młynki Najświętszego Serca Jezusowego.

Aby złożyć kondolencje, odwiedź stronę www.beckerobits.com.

(specjalne zawiadomienie)