Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harry F Lockhart 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca

Polska – Harry Frederick Lockhart zmarł w piątek 6 sierpnia 2021 r.

Urodził się 7 lutego 1928 r. w dzielnicy Hazelwood w Pittsburghu w Pensylwanii jako syn zmarłego Harry’ego J. i Margaret E. Miller Lockhart.

Ukończył szkołę średnią Taylor Alderdis w Pittsburghu i służył w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych w 1946 i 1947 roku.

Przez kilkadziesiąt lat pracował jako inspektor kontroli jakości w firmie EL Weigand w Pittsburghu.

Pobrali się z Pete Louise Group 18 października 1950 roku i pozostali zjednoczeni przez ponad 71 lat, aż do jego śmierci. Przeszli na emeryturę do Hudson na Florydzie w 1991 roku i wrócili na północ, by w 2009 roku zamieszkać w Polsce.

Od najmłodszych lat był zapalonym wędkarzem, podążając śladami ojca i dziadka, przekazując swoją miłość do sportu synowi i wnukowi.

On i Pete wychowali dwóch synów, Jamesa (Catherine) z Neapolu na Florydzie i Gary’ego (Marilyn) z Polski.

Był niezwykle dumny ze swoich trzech wnuków, Jasona (Nikki) z Seattle w stanie Waszyngton, Haley (Adam) Blimela z Novelty, Ohio i Samuela (Rebecca) z Winston-Salem w Karolinie Północnej. Wnuki Daniela Harry’ego, Emily Louise i Elle Amy.

Przeżył także wielu swoich siostrzeńców i siostrzeńców.

Poprzedzili go w śmierci dwaj bracia, ok. 1930 r. Roy i Donald Lockhart.

We wtorek 10 sierpnia 2021 r. odbędzie się prywatna ceremonia rodzinna, po której nastąpi pochówek na cmentarzu Riverside.

Zamiast kwiatów można składać darowizny na rzecz Big Reach Centre of Hope, 11767 Lisbon Road, PO Box 53, Greenford, OH 44422.

Profesjonalnymi aranżacjami zajmuje się Higgins Reardon Funeral Homes, Poland Chapel.

(uwaga specjalna)

READ  Sidney F Farley 1943-2022 | Wiadomości, sport, praca