Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gry PlayStation Plus potwierdzone na sierpień 2021 r.

Sierpień 2021 Play Station Plus gry zostały ujawnione.

Nadchodzące dodatki zostały potwierdzone na oficjalnej stronie PlayStation – prawdopodobnie przed terminem – zamiast zapowiadać blog PlayStation, jak to zwykle bywa.

Gry PlayStation Plus w sierpniu to Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville (PS4), Tennis World Tour 2 (PS4) i Hunter’s Arena: Legends (PS5 tylko wersja). Będzie dostępny do pobrania od 3 sierpnia.

Gry PlayStation Plus potwierdzone na sierpień 2021 r.
Tennis World Tour 2 to gra PlayStation Plus w sierpniu 2021 r.

PlayStation Plus na miesiąc lipiec Gry to A Plague Tale: Innocence (tylko wersja na PS5), Call of Duty: Black Ops 4 (PS4) i WWE 2K Pola bitew (PS4). Jest dostępny do pobrania do 2 sierpnia.

Abonenci PlayStation Plus łącznie 47,6 miliona Na dzień 31 marca 2021 r. wg Sony.

Gry PlayStation Now w lipcu 2021 r. zawiera Red Dead Redemption 2i Regułai Bóg wojnyi Nioh 2, Przeprowadzka, Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 i Nascar Heat 5.

zawiadomienie: Aby wyświetlić to włączenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie w formacie Preferencje plików cookie.

Sony rozpoczyna letnią wyprzedaż PlayStation Store Według firmy w środę udostępniono tysiące gier.

Należy zauważyć, że cztery gry na PS5 z pierwszej partii Sony zostały obniżone w cenie. oni są dusze demonówi plecyi Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, I Sackboy: Wielka przygoda (Dwa ostatnie są również dostępne na PS4).

Inne popularne tytuły w sprzedaży to Call of Duty: Cold War Black Opsi FIFA 21, Edycja Legendarna Mass Effect, Yakuza: Jak smok, I Hitman 3.