Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Valve odpowiada na porównania „Switch Vs Steam Deck”, twierdzi, że „podąża za” inną publicznością

Zdjęcie: zawór

Po wykryciu Zmień OLED na początku tego miesiącaValve zapowiedziało swój nowy laptop, powierzchnia pary.

Dokonano wielu porównań z Nintendo Hybrid System ze względu na podobieństwa w konstrukcji (Zaowocowało to wieloma memami) A teraz niektórzy członkowie zespołu Valve podzielili się swoimi przemyśleniami na ten temat wyłącznie z IGN. Aby jechać do domu, chodzi o RóżneProjektant Greg Comer powtórzył, jak Steam Deck ściga rynek już powiązany z biblioteką Steam. Mówiąc słowami IGN, „wysokiej klasy gry komputerowe”.

„Staraliśmy się naprawdę podejmować wszystkie decyzje na Steam Deck, które były skierowane do tej publiczności i które służyły klientom, którzy naprawdę świetnie się bawili w interakcję z grami, które są na tej platformie, na naszej platformie. To naprawdę skłoniło nas do podjęcia decyzji … Skończyło się na urządzeniu, które ma pewne cechy kosmetyczne z Switchem, ale to było… To rodzaj artefaktu o tym, jak postępowaliśmy w kierunku projektowania”.

Programista Pierre-Loup Griffais podkreślił, że skupiono się na poprawie interakcji graczy z biblioteką Steam Valve, a współzałożyciel Valve, Gabe Newell, uważa, że ​​użytkownicy od razu będą wiedzieć, czy Steam Deck jest dla nich (lub czy powinni pozostać przy Nintendo Switch). Od momentu otrzymania:

„Myślę więc, że Nintendo wykonuje świetną robotę, docierając do odbiorców, których używasz, z treściami, które mają. I to będzie inne. Tak jak ty wybierasz tę”. [Steam Deck] Nawet bardziej przypomina to ergonomię dla kogoś, kto jest przyzwyczajony do grania na drogiej konsoli do gier, prawda? Bo jest większy i większy niż transformator. A jeśli mamy rację, jest to właściwy kompromis dla publiczności, której szukamy.

„Pozwól, że ujmę to w ten sposób… jeśli jesteś graczem i podnosisz przełącznik i podnosisz jeden z tych kluczy, będziesz wiedział, który z nich jest dla ciebie odpowiedni, prawda? rozwiążę to w ciągu 10 sekund”.

Jakie są twoje przemyślenia na temat Steam Deck w tym momencie? Czy uważasz, że jesteś częścią grupy docelowej Valve? Powiedz nam poniżej.