Tech

Valve odpowiada na porównania „Switch Vs Steam Deck”, twierdzi, że „podąża za” inną publicznością

Zdjęcie: zawór

Po wykryciu Zmień OLED na początku tego miesiącaValve zapowiedziało swój nowy laptop, powierzchnia pary.

Dokonano wielu porównań z Nintendo Hybrid System ze względu na podobieństwa w konstrukcji (Zaowocowało to wieloma memami) A teraz niektórzy członkowie zespołu Valve podzielili się swoimi przemyśleniami na ten temat wyłącznie z IGN. Aby jechać do domu, chodzi o RóżneProjektant Greg Comer powtórzył, jak Steam Deck ściga rynek już powiązany z biblioteką Steam. Mówiąc słowami IGN, „wysokiej klasy gry komputerowe”.

“Staraliśmy się naprawdę podejmować wszystkie decyzje na Steam Deck, które były skierowane do tej publiczności i które służyły klientom, którzy naprawdę świetnie się bawili w interakcję z grami, które są na tej platformie, na naszej platformie. To naprawdę skłoniło nas do podjęcia decyzji … Skończyło się na urządzeniu, które ma pewne cechy kosmetyczne z Switchem, ale to było… To rodzaj artefaktu o tym, jak postępowaliśmy w kierunku projektowania”.

Programista Pierre-Loup Griffais podkreślił, że skupiono się na poprawie interakcji graczy z biblioteką Steam Valve, a współzałożyciel Valve, Gabe Newell, uważa, że ​​użytkownicy od razu będą wiedzieć, czy Steam Deck jest dla nich (lub czy powinni pozostać przy Nintendo Switch). Od momentu otrzymania:

„Myślę więc, że Nintendo wykonuje świetną robotę, docierając do odbiorców, których używasz, z treściami, które mają. I to będzie inne. Tak jak ty wybierasz tę”. [Steam Deck] Nawet bardziej przypomina to ergonomię dla kogoś, kto jest przyzwyczajony do grania na drogiej konsoli do gier, prawda? Bo jest większy i większy niż transformator. A jeśli mamy rację, jest to właściwy kompromis dla publiczności, której szukamy.

„Pozwól, że ujmę to w ten sposób… jeśli jesteś graczem i podnosisz przełącznik i podnosisz jeden z tych kluczy, będziesz wiedział, który z nich jest dla ciebie odpowiedni, prawda? rozwiążę to w ciągu 10 sekund”.

Jakie są twoje przemyślenia na temat Steam Deck w tym momencie? Czy uważasz, że jesteś częścią grupy docelowej Valve? Powiedz nam poniżej.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment