Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze Counter-Strike 2 zdają sobie sprawę, że celowanie w CS:GO było cały czas zepsute

Gracze Counter-Strike 2 zdają sobie sprawę, że celowanie w CS:GO było cały czas zepsute

opublikowany: 2023-09-09T10:37:11

Zaktualizowano: 2023-09-09T10:37:24

Gdy wersja beta Counter-Strike 2 otrzymała dodatkową aktualizację, dającą dostęp do większej liczby fanów CS i nowych funkcji, gracze CS2 zdali sobie sprawę, że strzelanie w CS:GO było „wyłączone”.

Ujawniono, że Counter-Strike 2 jest bezpośrednią kontynuacją gry Counter-Strike: Global Offensive firmy Valve, która od 22 marca znajduje się w fazie beta testów CS2.

Po dużej aktualizacji, która odbędzie się 31 sierpnia, więcej graczy będzie miało dostęp do nadchodzącej gry i różnych nowych funkcji.

Połączenie tych dwóch rzeczy sprawiło, że wielu fanów w społeczności zagłębiło się w grę i porównało różnice między CSGO i Counter-Strike 2, na lepsze lub na gorsze.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Gracze Counter-Strike 2 są świadomi celowania i strzelania w CSGO

Jeden konkretny użytkownik Reddita opublikować Do globalnego ataku com.subredditktóry zauważył, że sposób, w jaki gracze celują i strzelają z broni, był zupełnie inny w CS2.

Po żartobliwym użyciu programu MS Paint do podkreślenia działania myszy, w filmie następuje porównanie „wprowadzania danych opartego na klatkach” w CSGO z „surowym wprowadzaniem danych w CS2”, wykorzystując materiał filmowy z rozgrywki z każdej gry.

Mechanika celowania w CSGO podkreśla opóźnienie wynikające z systemu opartego na klatkach, gdy twórca popełnia błędy, podczas gdy strzelanie w CS2 wydaje się zapewniać reakcję w czasie rzeczywistym, umożliwiając autorowi czyste trafienie po kliknięciu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Post spotkał się z dużym zainteresowaniem, a większość użytkowników była zszokowana pokazanymi różnicami i chwaliła kontynuację Valve.

„Więc strzelanie do CSGO było wstrzymane przez te wszystkie lata i po prostu się do tego przyzwyczailiśmy” – powiedział jeden z nich.

READ  Reklama HD Remaster Soldiers dla Xbox Live Arcade Hit Toy Soldiers do zmiany

„To bardzo miłe zwycięstwo dla CS2. Jedyne inne gry, jakie znam, które mają tę funkcję, to Reflex Arena, Diabolical i Overwatch” – powiedział inny.

Chociaż niektórzy fani byli mniej przekonani: „Wszystkie gry nie działają, CS2 będzie się różnić od wszystkich pozostałych” – powiedział jeden z użytkowników.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Legenda CS s1mple również zaprezentował grę w wersji demonstracyjnej, ujawniając najlepsze ustawienia, których używa w wersji beta CS2.