Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ten gracz Starfield ma wskazówkę dotyczącą konwersji ankiet z Twojej planety

Ten gracz Starfield ma wskazówkę dotyczącą konwersji ankiet z Twojej planety

Możesz uzyskać wszystkie dane ze skanowania planet w Starfield, jeśli znajdziesz opuszczoną wieżę badawczą.

To zależy u/Repulsive_Show_1664którzy pojawili się na subreddicie Starfield, aby podzielić się swoimi odkryciami i pomóc innym użytkownikom Starfield w przyspieszeniu ich ankiet.

Zagrajmy w Starfield – High in Space! Pierwsze 3 godziny serii Starfield XBOX

„Jeden losowo wygenerowany punkt zainteresowania, opuszczona wieża badawcza, zwykle ma na górze komputer, z którego można pobrać dane z badań planetarnych dotyczące Twojej planety”. [sic] Napisali: „Tylko wskazówka!”

„Tak, to klejnot informacji. Spędziłem kilka godzin skanując Polycene 3 (badając, zanim dostałem artefakt), ale nie wydaje mi się to oszustwem, ale bardziej logicznym sposobem na wprowadzenie danych do wyjaśnionej historii. ” hammxstarfield.

Chwilę później Repulsive wrócił, aby zaktualizować wątek i upewnić się, że nie „rozsiewa dezinformacji” po tym, jak niektórzy gracze kwestionowali, czy metoda ta zapewnia „wszystkie ankiety”, czy tylko jeden atrybut planetarny.

„Chciałem to zaktualizować, odkąd eksplodował, więc nie rozpowszechniam dezinformacji i zwykle zawsze pojawia się motyw planety (zwykle jeden) i myślę, że jest to losowe, jeśli daje więcej danych. Wymaga więcej testów, co moim zdaniem zrobi.” Zrobię to później, kiedy zacznę grę!”

A gdzie znaleźć komputer?

„Jedne z tych zamkniętych drzwi znajdują się na szczycie wieży i kiedy otworzysz je za pomocą komputera, po prawej stronie pomieszczenia powinna znajdować się skrzynia z lochami, a po lewej stronie powinien znajdować się komputer, można użyć, aby „uzyskać do niego dostęp”” – wyjaśnił OP. „Zrobiłem grupę A i każdy z nich był”.

W tym samym wątku inny plakat podzielił się kolejną ważną wskazówką:

Dodał: „Wiem, że to brzmi prosto, ale jeśli tego nie zrobiłeś, po 90 godzinach odkryjesz, że pod wodą są zwierzęta”. com.dogofhavic.

W Starfield zagrało już ponad sześć milionów ludzi. Jak wynika z postu na X/Twitterze, oznacza to, że Starfield jest „największą premierą gry Bethesdy w historii”. Sugeruje się, że gra Bethesdy nigdy nie dotarła do sześciu milionów graczy w tak krótkim czasie.

READ  Składany iPhone firmy Apple może się automatycznie zablokować, aby chronić się przed jąkaniem się palców