Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracz Pokemon Go osiąga „niesamowite” 2,5 miliarda XP dzięki lojalnemu szczeniakowi

Gracz Pokemon Go osiąga „niesamowite” 2,5 miliarda XP dzięki lojalnemu szczeniakowi

Gracz Pokemon Go dokonał niesamowitego wyczynu, mając u boku bardzo przyjaznego Pokemona, ku uciesze społeczności.

Pokemon Go może być zniechęcający, ale o to właśnie chodzi w grach usługowych na żywo. Wiele osób, które zaczęły grać w 2016 roku, wciąż jest daleko od przerażającego limitu 50 poziomu.

Oczywiście jest już kilku oddanych fanów, a wielu z nich lobbuje nawet w Niantic, aby zwiększyć limit do sześćdziesięciu. Jednak nawet wśród graczy na najwyższym poziomie zdarzają się niesamowite wyczyny.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jeden z trenerów postanowił podzielić się swoimi osiągnięciami na Twitterze, a fani byli pod wrażeniem ich zaangażowania w grę. Jednocześnie staje się jeszcze ładniejszy dzięki zaangażowaniu Trenera w jego ulubione Pokémony.

Niantic/Firma Pokemon

Gracz Pokemon Go ma imponujący zapas 2,5 miliarda XP

Gracz Pokemon Go seibu4000 zamieścił na swoim koncie na Twitterzei udostępnił post z ich udziałem Zdobądź ogromny kamień milowy w postaci 2,5 miliarda PD. Ale to osiągnięcie zostało uszczęśliwione faktem, że w końcu przekroczyli granicę.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Na zdjęciach udostępnionych przez seibu4000 widać, że są już o krok od zdobycia 2 499 988 000 PD, co oznacza, że ​​wystarczy zaledwie 2000 punktów, aby przekroczyć granicę.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Zamiast napadać lub robić cokolwiek krzykliwego, seibu4000 podzielił się informacją, że użył błyszczącego Lillipup (co sugeruje Tłumacz Google) Można to nazwać „Tinkle”.) i ulepszyłem go do Herdiera, zdobywając w końcu oszałamiającą sumę 2 500 000 000 PD.

Tak, to odpowiednia ilość zer i tak, to 2,5 miliarda XP. Inni gracze Pokemon Go w komentarzach gratulowali seibu4000, a jeden z nich opisał osiągnięcie jako „zaskakujący„Podczas gdy Cebu odpowiedział, że jest gotowy”.Pracuję nad osiągnięciem 3B XP„.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Chociaż nie wiemy, czy będziemy musieli poczekać do legendarnego 3B XP, aby zobaczyć, jak Tinkle ewoluuje w Stoutlanda, jasne jest, że Tinkle the Herdier jest naprawdę bardzo dobrym chłopcem. Te rzeczy może nie są tak rzadkie jak ten szczęśliwy chwyt, ale istnieje powód, dla którego Lillipup jest bez wątpienia najlepszym przyjacielem tego trenera.