Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Gracz podpisał” |  Były pracownik |  Znaki z gwiazdą Akademii dla Hammers

„Gracz podpisał” | Były pracownik | Znaki z gwiazdą Akademii dla Hammers

West Ham zabezpieczył przyszłość wysoko ocenianego zawodnika z akademii umową podpisaną w tym tygodniu, podaje ExWHUEmployee.

Klub pracował nad kontraktami zawodników dla wschodzących gwiazd naszej akademii i uważał, że pozyskanie Ezry Mayersa było dla klubu poważnym zamachem stanu, gdyż wielu innych zawodników w całej Europie zależało na obrońcy.

Myers, który wcześniej przebywał na stypendium w West Hamie, podpisał kontrakt w poniedziałek, gdy skończył 17 lat, a klub pokładał w zawodniku duże nadzieje.

Klub opisuje Myersa jako: Lewy obrońca, który zadebiutował w drużynie do lat 18 jako uczeń. Myers, który ma spokojne posiadanie piłki i dobry zasięg podań, często jest zawodnikiem, który buduje atak.

W ekskluzywnym raporcie dla podcastu The West Ham Way byli znawcy klubu ujawnili, że obie strony podpisały umowę, a West Ham musi walczyć z dużym zainteresowaniem z innych stron.

„Mogę ujawnić, że Ezra Meyers podpisał nowy kontrakt w poniedziałek, w dniu swoich 17. urodzin” – powiedział Ex w podcaście na Patreonie.

„Jest to postrzegane jako naprawdę wielka sprawa dla klubu i akademii, ponieważ Myers jest bardzo wysoko oceniany, a mimo to znajduje się poza zasięgiem radaru, co naprawdę pasuje jemu i klubowi.

– Nie oznacza to jednak, że nie został zauważony, ponieważ mówi się, że klub z Bayernu Monachium jest bardzo zainteresowany zawodnikiem. West Ham więc dobrze się spisał, starając się zakończyć tę sprawę.

Ex będzie na bieżąco informował fanów o wszystkich sprawach klubowych Droga Patreona West Hamu.

READ  Sony przedstawia kontroler ułatwień dostępu PS5, aby pomóc niepełnosprawnym graczom