Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google przyznaje, że Google TV działa bardzo wolno

Google przyznaje, że Google TV działa bardzo wolno

Google sprawia, że ​​korzystanie z telewizora jest szybsze, bardziej responsywne i mniej denerwujące dla użytkowników. według Opublikowany na jego forach wsparcia w poniedziałekFirma pracuje nad skróceniem czasu uruchamiania, ogólnej wydajności i liczby opcji zarządzania pamięcią masową zarówno w telewizorach innych firm, jak i Chromecast z płytą strumieniową Google TV.

Firma twierdzi, że zrobiła to tak, aby ekran główny Google TV ładował się szybciej, co skraca czas przed wyborem treści do oglądania. Google oświadczył, że poprawił wydajność „poprzez optymalizację procesora i ulepszenia zarządzania pamięcią podręczną” i że zaczyna je wdrażać na urządzeniach innych firm i „wkrótce” na urządzeniach Chromecast.

Zgodnie z postem użytkownicy powinni zauważyć większą wydajność w kilku obszarach – podczas ładowania karty Na żywo, przewijania ekranu głównego lub korzystania z profilu dziecka. Według firmy niektóre z tych ulepszeń wynikają z faktu, że sam Google TV zużywa mniej pamięci RAM, co pozostawia więcej aplikacji, zwłaszcza podczas przełączania między różnymi ekranami.

Firma odpowiada również na Skargi, które się pojawiły O tym, jak ograniczenia pamięci mogą utrudnić instalowanie aplikacji w Google TV, zwłaszcza na urządzeniach takich jak Chromecast, który ma już tylko 5 GB przestrzeni użytkowej, Dla mnie Policja Androida. Google mówi, że dodało menu w Ustawienia > System > magazynowanie Umożliwi to zwolnienie miejsca poprzez wyczyszczenie pamięci podręcznej urządzenia i odinstalowanie aplikacji, które zostały wydane na Chromecaście i wkrótce będą dostępne na telewizorach Smart TV. Mówi również, że istnieje „zautomatyzowany proces działający w tle”, aby zwolnić miejsce na aplikacje.

Z najnowszymi raportami na temat Google, który chce się zintegrować zdatny do noszenia A darmowe kanały Wygląda na to, że w Google TV firma może skłonić użytkowników do korzystania z dużego ekranu. Jeśli taki jest plan, to ma sens, że próbuje teraz poprawić podstawy. Jednak ponieważ ludzie potrzebują coraz większej liczby aplikacji, aby nadążyć za rosnącą liczbą usług przesyłania strumieniowego, nadszedł czas, aby producenci urządzeń (w tym Google) rozważyli zwiększenie ilości pamięci dostarczanej z urządzeniami Google TV. Chociaż sztuczki programowe mogą pomóc zmniejszyć liczbę komunikatów o błędach związanych z małą ilością pamięci, tak naprawdę nie ma alternatywy dla uzyskania większej ilości miejsca.

READ  Ocarina of Time 1997 Space Show • Eurogamer.net