Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sony potwierdza datę premiery PSVR2 na początku 2023 r.

PSVR2 Sony potwierdziło, że zostanie wydany na początku 2023 roku. PlayStation we Francji Był pierwszym, który wypuścił kota z worka, ale od tego czasu inne ważne konta regionalne przesłały stosunkowo prostą wiadomość, w tym Playstation Wielka Brytania.

Prawdopodobnie nie trzeba było geniuszu, żeby to rozgryźć Data premiery PSVR2 Będzie to początek przyszłego roku, ale po raz pierwszy oficjalnie słyszymy o firmie. Japoński gigant generalnie był bardzo skryty w sprawie urządzenia, ujawniając informacje w sposób rozproszony i ogłaszając jak dotąd tylko garść gier.

Wcześniej w tym rokuw ramach warunki gry Transmisja na żywo, firma to potwierdziła Resident Evil VillageA Niebo niczyjeA Żywe trupy: Święci i grzesznicy Rozdział 2 Odwet Wszystkie będą odtwarzane na zestawie słuchawkowym. Zaoferowano również długą przyczepę do produkcji pierwszej partii, Horyzont wzywa góry.

Jeśli chodzi o gogle wirtualnej rzeczywistości, Specyfikacje PSVR2 Jest o głowę i ramiona przewyższająca najbliższą konkurencję. Urządzenie obiecuje rozdzielczość ekranu OLED 2000 x 2040 na oko – ponad dwukrotnie większą niż rozdzielczość oryginalnego ekranu PSVR. Ma również nowe kontrolery ruchu, które obsługują dotykową informację zwrotną, adaptacyjne wyzwalacze i śledzenie palców.

naturalnie, Wszystko to rodzi pytanie o cenę – czego firma będzie musiała szybko pozbyć się z pierwszej pomocy. Przynajmniej teraz uczysz się oszczędzać, prawda?

READ  Microsoft ogłasza kolejną falę gier Xbox Game Pass