Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google ogłasza nowe funkcje AI w swoich aplikacjach zwiększających produktywność

Google ogłasza nowe funkcje AI w swoich aplikacjach zwiększających produktywność

Google ogłosiło, że wprowadza niektóre funkcje oparte na sztucznej inteligencji w niektórych swoich aplikacjach zwiększających produktywność. Jednak wdrożenie nie jest uniwersalne, ponieważ firma określa, że ​​te funkcje będą dostępne tylko dla zaufanych testerów w USA, podobnie jak jej chatbot Bard. Ale nowa funkcjonalność trafi do wszystkich użytkowników do końca tego roku.

Ta przeglądarka nie obsługuje komponentu wideo.

Te funkcje zostaną zaimplementowane w Dokumentach Google, Gmailu, Arkuszach i Prezentacjach. Na przykład w Dokumentach interfejs zapewni łatwy dostęp do sztucznej inteligencji, dzięki czemu możesz dyskutować, podsumowywać lub przeprowadzać burzę mózgów podczas pisania artykułu. W Gmailu sztuczna inteligencja może uchwycić kontekst z krótkich wypunktowań i napisać całą wiadomość e-mail. Jeśli chodzi o prezentacje, możesz tworzyć obrazy, audio i wideo w ruchu, aby zapewnić lepszą prezentację.

Google wyróżnił niektóre funkcje, które wkrótce będą dostępne dla wszystkich użytkowników Google.

  • Szkic, odpowiedź, podsumowanie i ustalenie priorytetów w Gmailu
  • Burza mózgów, sprawdzanie, pisanie i przepisywanie dokumentów
  • Ożyw swoje kreatywne wizje dzięki automatycznie generowanym obrazom, dźwiękom i filmom w prezentacjach
  • Przejdź od surowych danych do spostrzeżeń i analiz dzięki autouzupełnianiu, tworzeniu równań i klasyfikacji kontekstowej w arkuszach kalkulacyjnych
  • Twórz nowe tła i rób notatki w Meet
  • Włącz przepływy pracy, aby załatwiać sprawy na czacie

Możesz nawet wybrać ton pisania, aby najlepiej pasował do okazji, użyć sztucznej inteligencji, aby pomóc Ci opracować szkic na określony temat, podsumować długie łańcuchy wiadomości e-mail, aby zaoszczędzić trochę czasu, sprawdzić, a nawet przepisać dokument.

READ  Wiadomości Google otrzymują przeprojektowane pole tekstowe wraz z paskiem skrótów