Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie mogę obejrzeć Ouija: Geneza zła?  Mike Flanagan to zjawisko nadprzyrodzone

Gdzie mogę obejrzeć Ouija: Geneza zła? Mike Flanagan to zjawisko nadprzyrodzone

Obraz ducha przywołuje duchy, lecz tym razem przed pogrążoną w żałobie rodziną pojawia się jedynie czyste zło.

Nie jest tajemnicą, że Mike Flanagan ma słabość do horrorów. Fani z całego świata podziwiają jego umiejętności i przerażające historie, które opowiada. Gra wideo OUIJA: ORIGIN OF EVIL, wydana w 2016 roku, stanowi mocne świadectwo w tej kwestii. Inspiracją dla tego amerykańskiego horroru była II wojna światowa.

Splata historię obejmującą wiele okresów i łączy je wszystkie w jedną całość. W okresie Halloween firma NETFLIX umieściła film Ouija: Geneza zła w swojej kolekcji tytułów o nazwie Enter If You Dare. Jeśli chcesz go obejrzeć, możesz go znaleźć, przeszukując kategorię TEEN KRZYKI. W tym poście omówimy obsadę OUIJA: ORIGIN OF EVIL, a także narrację i miejsce, w którym można ją zobaczyć.

Ujawnione sekrety Ouija: pochodzenie zła

Kiedy zagłębiamy się w mrożącą krew w żyłach historię OUIJA: POWSTANIE ZŁA, musisz przygotować się i zachować zdrowy rozsądek.

Alice Zander, młoda kobieta, obecnie wdowa, prowadzi swój biznes parapsychologiczny w domu na przedmieściach z pomocą dwójki dzieci, Pauliny „Leny” (15 l.) i Doris (9 l.).

Nieoczekiwany wyjazd Rogera, który był żonaty z Alice i ojcem ich dzieci, pozostawił rodzinę z niedowierzaniem. Lena zasugerowała, aby Alicja uwzględniała w swoich lekturach tabliczkę Ouija, co też zrobiła. Korzystając z tablicy, przypadkowo wchodzi w kontakt z duchem o imieniu Marcus, co prowadzi do opętania Doris.

Zwróciła się do ducha o pomoc finansową i jej życzenie zostało spełnione. Trójka członków rodziny jest podekscytowana perspektywą pomocy ojca. Na sesję przyjeżdża dyrektor szkoły, do której uczęszcza Lena, ojciec Tom. Seria wydarzeń ujawnia, że ​​dom, w którym obecnie mieszkają, był kiedyś miejscem przetrzymywania polskiego żołnierza poddawanego przez lekarza eksperymentom medycznym.

Od samego początku wiele innych duchów czuwa nad rodziną ludzką od zaświatów. Robili to przez bardzo długi czas. Tom i Alice ostatecznie umierają w bezpośrednim wyniku działania duchów. Doris jest w stanie wyśledzić swojego zmarłego ojca w zaświatach i sprowadzić go z powrotem do siebie, aby mogli znów być razem. Obecnie Lina leczy się w ośrodku, w którym przebywała w szpitalu, z powodu swojej choroby psychicznej. Po 47 latach przerwy od ostatniego kontaktu obu kobiet Lenie udaje się utrzymać kontakt z duchem, który potwierdza, że ​​jest on jej siostrzenicą.

READ  Polski horror wkurzył fanów Netflixa

Najważniejsze informacje ouija: pochodzenie zła

Typ Nadprzyrodzone i horror
On oczernia Elizabeth Reaser, Lulu Wilson, Annalisa Basso, Henry Thomas i wielu innych.
W reżyserii Mike’a Flanagana
Czas pracy 99 minut
Wysłany dnia 21 października 2016 r. (Stany Zjednoczone)
dystrybuowane przez Obrazy uniwersalne
Gdzie jest transmisja? Netflixa

Poznaj obsadę i postacie z Ouija: Geneza zła

W filmie występuje zespołowa obsada, która pomogła ożywić bohaterów. W skład grupy aktorskiej wchodzą takie osoby jak:

  • Elizabeth Reaser, która wcieliła się w Alice Zander, matkę dwójki dzieci i pogrążoną w żałobie wdowę; • Annalise Basso, która grała Paulinę Zander, najstarszą córkę Alice.
  • Lulu Wilson grała Doris Zander, najmłodszą córkę rodziny Zander, która w końcu zostaje opętana.
  • Henry Thomas wcielił się w rolę ojca Thomasa „Toma” Hogana.
  • Michael Weaver gra Rogera Zandera, zmarłego męża Alice.
  • Doug Jones pojawia się w filmie jako ogr Marcus.

Kompletny przewodnik po obejrzeniu Ouija: Geneza zła

Serial OUIJA: POWSTANIE ZŁA można oglądać online w serwisie Netflix. Przyjrzyj się produktom, które znajdziesz w dziale KRZYKI MŁODZIEŻY. Film możesz obejrzeć w ramach Halloweenowej serii 2023 w serwisie Netflix zatytułowanej Wejdź, jeśli się odważysz. To tutaj warto udać się w poszukiwaniu filmu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oryginalnej kolekcji, którą można znaleźć w serwisie Netflix, najlepszym miejscem na rozpoczęcie będzie artykuł zatytułowany „Pełny plan działania dotyczący dostania się do kolekcji IF YOU DARE w serwisie NETFLIX”.

Siła odbioru publicznego i oceny:

21 października 2016 roku film po raz pierwszy trafił do kin w całych Stanach Zjednoczonych. Adam Dileo z IGN powiedział w niedawnym artykule, że „Ouija: Początek zła może być najnowszym graczem w tej małej kategorii sequeli i prequeli, które pod każdym względem są lepsze od swoich poprzedników”.

Film ma średnią ocenę 6,4 na 10 w serwisie Rotten Tomatoes na podstawie recenzji 126 różnych recenzentów. Seria ma obecnie średni ważony wynik 65 na 100 w serwisie Metacritic, co wskazuje, że recenzje są generalnie pozytywne. Przerażający i przerażający film otrzymał ocenę „C” w oparciu o system oceny widzów CinemaScore.

READ  Netflix wydaje 3 gry w wybranych krajach europejskich

Wniosek

Przerażające arcydzieło, jakim jest Ouija: Pochodzenie zła, to nowy klejnot w i tak już imponującym dorobku Mike’a Flanagana. Film nie pozostawia obojętnym, starając się skłonić widza do krytycznego myślenia o ludzkich zachowaniach, a robi to poprzez skuteczne splatanie historii o miłości, żalu i powiązaniach z zaświatami. Ten film zapewni ci pełne wrażeń horroru, wypełnionych mrożącymi krew w żyłach stworzeniami z innych światów, które stanowią idealne tło dla przerażającej atmosfery. Z tego powodu najlepszym miejscem do obejrzenia Ouija: Origin of Evil jest Netflix.