Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Luźna fryzura Jennifer Lopez przypomina wezgłowie łóżka, ale jest całkowicie podwyższona

Luźna fryzura Jennifer Lopez przypomina wezgłowie łóżka, ale jest całkowicie podwyższona

Chociaż na przestrzeni lat wyprodukowała więcej niż kilka legendarnych singli i gratisów, Jennifer Lopez zawsze była osobą, którą można określić jako prawdziwą romantyczkę. Wystarczy spojrzeć na jej trwający od kilkudziesięciu lat związek z Benem Affleckiem – to bogatsza fabuła oparta na faktach niż jakakolwiek komedia romantyczna studia filmowego. Jej miłość Do Ta miłość nigdy nie była bardziej widoczna niż w jej wyborach dotyczących mody i urody, w tym w luźnej fryzurze Lopez podczas jej ostatniego wydarzenia w pracy. Zawsze skłania się ku rzeczom takim jak odcienie różu i zdobienia paznokci z monogramami, ale jej wygląd od stóp do głów podczas niedawnej premiery linii bielizny był tak wspaniały, jak to tylko możliwe.

W genialnym posunięciu Lopez subtelnie połączyła swoją fryzurę z wysoce zorganizowanym strojem, który często jest kluczem do zapewnienia równowagi i połysku. Wydarzenie, zorganizowane we współpracy z jej najnowszą kolekcją i marką bielizny Intimissimi, wyglądało jak scena z wyobraźni Lopez, z mnóstwem romantycznych kwiatów pokrywających całe pomieszczenie oraz kurtką Balmain, gościa honorowego. Z tej okazji gwiazdy Fryzjer Jesus Guerrero Wykonał dotyk przypominający wąsy, który został delikatnie podciągnięty do góry i do tyłu tuż nad koroną Lopez. W rzeczywistości styl był tak oszałamiający, że Lopez mogła ponownie założyć jego wersję później tego wieczoru na kolację z okazji Brunello Cucinelli, tym razem z luźnymi końcówkami opadającymi na ramiona, co zapewniało efekt swobodnego wysiłku.

(+)

Obrazy WWD/Getty

(+)

Nocna wersja tego stylu Lopez wygląda jak kucyk, ale tak nie jest całkowicie Jeden. Większość jej charakterystycznych długich włosów była upięta z tyłu, a kilka końcówek spływało w dół i wtapiało się w kawałki otaczające jej twarz. Z natury wiązanie i zabezpieczanie końcówek, tak jak w przypadku eleganckiego akcentu na imprezie Intimissimi, jest zawsze szykowne — jej wieczorowa fryzura jest świetna, ponieważ subtelnie dzieli część.

READ  Od Seafoam Green po Deep Plum wybierz odpowiednie odcienie lakieru do paznokci w sezonie monsunowym

Oczywiście musimy przyznać, że te luźne loki po obu stronach jej twarzy są zasługą. Jest częściowo podobna (i częściowo funkcjonalna) do popularnych grzywek do zasłon, ale znacznie dłuższa. Sekret tkwi w tymczasowej fazce na górze każdego elementu, utworzonej za pomocą gorącego narzędzia. To skutecznie imituje zwężający się kształt grzywki bez konieczności ponownego przycinania.

Uzbrojona w tę zatwierdzoną przez gwiazdy wiedzę, wypróbuj efektowny wygląd wezgłowia łóżka podczas następnej ważnej nocy – pamiętaj tylko, aby zarezerwować trochę czasu na te „łatwe” upięcia.