Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Film Johnny (2023) w serwisie Netflix: Recenzja » SpikyTV

Film Johnny (2023) w serwisie Netflix: Recenzja » SpikyTV

Johnny 2023 film z napisami Netflixa Niedawno dodane Jasio, polski film, do ich obiecującej listy. Oparte na ksiądz Jana Adama Kaczkowskiego życie i pracaJohnny opowiada przejmującą historię o Patricku Galewskim, który odnajduje nadzieję i szczęście po tym, jak ksiądz daje mu kolejną szansę.

Macieja Kraszewskiego Scenariusz do tego filmu napisał i wyreżyserował słynny reżyser Daniel Jaruzek. Chociaż jego tempo może wydawać się niespójne, a dialogi rzadkie, jego chwytająca za serce fabuła i realistyczne postacie pozostawiają niezapomniane wrażenie w umysłach widzów. Tematem filmu jest to, jak druga szansa może mieć ogromny wpływ na czyjeś życie, nie brzmiąc jak kazanie.

Ogólnie rzecz biorąc, Johnny to obowiązkowa pozycja dla fanów sentymentalnych dramatów i prawdziwych historii. Wyróżnia się przesłaniem o drugiej szansie w życiu i daje widzom wgląd w Polskę film przemysł. Ogólnie rzecz biorąc, Johnny oferuje widzom niezapomniany widok ich pracy.

Johnny 2023 Netflix

Recenzja filmu Johnny (2023).

Scena otwierająca, w której Johnny wciela się w ks Jana Kaczkowskiego Modli się w kościele, podczas gdy inny mężczyzna martwi się o jego otwarte tylne drzwi. Po powrocie do domu ksiądz Kaczkowski odkrywa, że ​​do środka wtargnęli młodzi ludzie, ścigając niejakiego Patryka. Po powrocie Patricka do więzienia więźniowie rozpoznają go jako kogoś, kto ma ochotę na kokę, pluje na kostki i jest winien Pablo pieniądze.

Patryk otrzymuje zlecenie prac społecznych i zostaje skierowany do pracy w szpitalu, którym kieruje ksiądz Jan Kaczkowski. Początkowo szpital miał trudności z uruchomieniem, ale księdzu Jeanowi udało się z pomocą przyjaciół zabezpieczyć finansowanie jego zakupu. Kiedy rezonans magnetyczny Jana ujawnił, że ma glejaka w prawej półkuli, Jan maksymalnie wykorzystał swój czas, inspirując otaczających go ludzi – w tym Patricka, którego życie zmieniło się na zawsze po odbyciu pracy społecznej.

READ  Rosyjski złoty pociąg dla lalek – prawdziwa historia węgierskiego złotego pociągu

Film pokazuje, jak małe akty dobroci mogą mieć trwały wpływ na życie ludzi. Bezinteresowne działania ks. Jana Kashkowskiego są przykładem dla innych i potrzeba nam więcej takich ludzi na tym świecie. Ponadto zaprezentowano realistyczne nagranie samego księdza Kaczkowskiego, pokazujące jego pozytywne nastawienie i dalsze pomaganie innym pomimo złego stanu zdrowia.

Ksiądz Jan Kaczkowski wywarł niezwykły wpływ na życie wielu ludzi, zwłaszcza na przemianę Patricka z nałogowego przestępcy w człowieka rodzinnego i odnoszącego sukcesy szefa kuchni. Ten film pokazuje transformacyjną moc drugiej szansy i pokazuje, jak ludzie mogą stać się lepsi dzięki odpowiednim wskazówkom.

Jasio Obowiązkowa pozycja dla tych, którzy cenią sobie emocjonalne dramaty i inspirujące historie. Obecnie można go przesyłać strumieniowo Netflixawięc nie przegap okazji!

Musisz przeczytać: Koniec gniewu, wyjaśnił: Dlaczego Jacqueline zabijała tak długo?