Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dyrektor generalny Take-Two nazywa cenę portu Red Dead Redemption za 40 funtów „dokładną z handlowego punktu widzenia”

Dyrektor generalny Take-Two nazywa cenę portu Red Dead Redemption za 40 funtów „dokładną z handlowego punktu widzenia”

Reakcja na niedawno ogłoszony przez Rockstar port PS4 i Switch klasycznego poczwórnego Red Dead Redemption w otwartym świecie była co najmniej mieszana, a cena 40 GBP / 50 USD była szczególnie krytykowana. Jednak Strauss Zelnick, dyrektor generalny firmy macierzystej Rockstar, Take-Two, nalegał, aby ceny były „dokładne z handlowego punktu widzenia”.

Osoby niezadowolone z ceny portu Red Dead Redemption zauważą, że w tej reedycji brakuje trybu wieloosobowego zawartego w oryginalnej grze, która ma już 13 lat, i nie wykorzystuje nowoczesnej technologii, która ją napędza. Wersja na Xbox 360, w którą można grać na Xbox One i Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności, też nie pomaga. Obecnie do kupienia w wersji cyfrowej za 30 funtów.

rozmawiać do IGN’aJednak dyrektor generalny Take-Two, Zelnick, odrzucił skargi, nalegając: „Uważamy, że jest to cena odpowiednia z handlowego punktu widzenia”. Zauważył również włączenie Undead Nightmare do portu Switch i PS4, nazywając DLC o tematyce zombie „wspaniałą samodzielną grą samą w sobie, kiedy została pierwotnie wydana, więc uważamy, że jest to świetny pakiet po raz pierwszy i zdecydowanie wielką wartość dla konsumentów”.

Red Dead Redemption pojawi się na Switchu i PS4 17 sierpnia.

Jeśli chodzi o decyzję o porzuceniu pecetowej wersji portu Red Dead Redemption — kolejne kontrowersyjne posunięcie, biorąc pod uwagę ciągłą nieobecność gry na platformie — Zelnick nie dałby się nabrać, gdy zapytano go, czy istnieje możliwość, że nadal może się pojawić w przyszłości , mówiąc tylko o pozostawionych reklamach ich zespołom.

Red Dead Redemption zadebiutuje na Switchu i PlayStation 4 (z obsługą PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności) 17 sierpnia.

READ  Garmin właśnie po cichu wypuścił pięć nowych zegarków