Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Shrek wraca na swoją konsolę po 12 latach w DreamWorks All-Star Kart Racing

Shrek wraca na swoją konsolę po 12 latach w DreamWorks All-Star Kart Racing

Shrek po raz pierwszy od ponad dekady powróci do gier konsolowych w nowo ogłoszonym gokarcie.

W DreamWorks All-Star Kart Racing pojawią się postacie z różnych filmów DreamWorks, w tym Shrek and the Trolls, Kung Fu Panda, The Boss Baby, Madagascar, How to Train Your Dragon, Puss in Boots i The Bad Guys.

Gra zostanie wydana przez Gamemill Entertainment i stworzona przez Bamtang Games, które odpowiada za najnowszą serię gier Nickelodeon Kart Racers.

Zostanie wydany na Xbox Series X / S, PS5, Switch, Xbox One, PS4 i PC, ale w tym momencie nie potwierdzono żadnego okna wydania.

Według Gamemill w grze pojawi się 20 grywalnych postaci, w tym Shrek, Po, Tigress, Boss Baby, Kot w Butach, Czkawka i Astrid.

Znajdą się w nim również tory rozgrywające się w lokacjach z każdej IP, w tym Shrek’s Far Far Away Kingdom, Bergen Town z Trolls, Spirit Realm z Kung Fu Panda, Baby Corp z The Boss Baby i New York City Zoo z Madagaskaru.

Postacie z filmów Trolle są gospodarzami każdej rasy, a gracze mogą zbierać Trolle, aby jeździć razem z nimi, aby poprawić swoje umiejętności.

Chociaż w grze pojawiają się postacie z różnych obiektów DreamWorks, jej wydanie będzie szczególnie interesujące dla fanów Shreka, którzy nie widzieli tej postaci właściwie w grze konsolowej od ponad dekady.

Ostatnie dwa występy Shreka w grach wideo miały miejsce w 2011 roku w Puss in Boots (wydanym na Xbox 360, Wii i PS3) oraz w poprzedniej grze wyścigowej DreamWorks, DreamWorks Super Star Kartz firmy Activision.

DreamWorks All-Star Kart Racing będzie dostępny w wersji standardowej za 39,99 USD / 34,99 GBP oraz cyfrowej edycji Deluxe za 49,99 USD / 44,99 GBP. Cyfrowa Edycja Deluxe będzie zawierała dwa ekskluzywne samochody i dwie ekskluzywne postacie, Mistrza Oogwaya z Kung Fu Panda i Wilka z Kota w Butach.