Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dwie nowe gry platformowe na Game Boya są dostępne w przedsprzedaży

Dwie nowe gry platformowe na Game Boya są dostępne w przedsprzedaży

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Choć możesz w to nie wierzyć, Game Boy pozostaje istotną platformą dla małych deweloperów, którzy nadal odkrywają potencjał urządzeń mobilnych kilkadziesiąt lat po jego wprowadzeniu na rynek w 1989 roku, a wydawcy nadal produkują na niego fizyczne gry.

Bitmap Soft jest jednym z bardziej płodnych wydawców w tej starszej przestrzeni i ma dwa nowe tytuły Game Boy, które mają zostać wydane w połowie maja, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się już teraz.

Pierwsza to Wojny Yoseiurocza platformówka dla GBC opracowana przez Felixa MA – Nekete, która śledzi pogorszenie sojuszu między Junk Food i Zębowymi Wróżkami, gdy gąsienica atakuje i przejmuje zamek wróżek.

Wojny Yosei
Obraz: Bitmapa miękka

Na zawsze zapanował spokój i cisza, które miały doprowadzić do sojuszu między śmieciowym jedzeniem a eleganckimi wróżkami zębuszkami. Ten pierwszy powoduje wypadanie zębów, a drugi je zbiera – generując energię dla obu.
Pewnego dnia bez ostrzeżenia, podczas gdy ostatnie wolne wróżki modliły się do Boga Zębów, Fast Foody zaatakowały zamek wróżek – chwytając je wszystkie.
W odległym lesie potężna eksplozja wstrząsnęła miejscem… I tu zaczyna się nasza historia.
Hanukkah błąkała się po środku lasu, czując się nieco zagubiona, kiedy usłyszała wołania o pomoc, więc pospieszyła do źródła dźwięku i odkryła, że ​​garść lodów ma mnóstwo zębów i trzyma w niewoli Wróżkę.
Chanuce udało się odzyskać wszystkie zęby, unikając lodowych potworów, a kiedy to zrobiła, poczuła w sobie przypływ energii. Błyskawica wystrzeliła z jej dłoni, oświetlając je, by pokonać jednego z potworów. Jednak zdała sobie sprawę, że jej nowa moc była niestabilna i każdy kontakt spowodowałby teleportację (prawdopodobnie w pobliżu innych zębów, źródła jej mocy).
Po napotkaniu wielu innych potworów wysadziła klatkę, uwalniając wróżkę. Razem utworzyli Siły Wyzwolenia, aby walczyć z nowym Naczelnym Dowódcą, który wykorzystywał generałów Junk Food do porywania wróżek i wydobywania z nich energii.

Drugi jest Naukowiec matematyczny Od MHZ Games, gry platformowej, w której chłopiec i dziewczynka wyruszają na przygodę w świecie o tej samej nazwie, odbywającą się w 10 „wydarzeniach”, rzekomo zaprojektowanych w celu sprawdzenia ich zdolności matematycznych.

READ  Użytkownicy Sky otrzymują nowy sposób oglądania telewizji i na to czekaliśmy
Naukowiec matematyczny
Obraz: Bitmapa miękka

Chłopiec i dziewczynka nudzą się podczas gry w piłkę, gdy kot i pies pojawiają się znikąd i wszyscy wyruszają na nową, ekscytującą przygodę w świecie Athletic.
Athletic World to gra platformowa jak żadna inna na Gameboyu. Sprawdzi twoje umiejętności w 10 Fazy ​​składające się z 10 wydarzeń. Każde wydarzenie ma inne przeszkody, które gracz musi pokonać Przejdź do następnego wyzwania.

oboje Wojny Yosei I Naukowiec matematyczny Zamów teraz Serwis Bitmap Soft Za 45,00 GBP za sztukę, dostępne w formie cyfrowej lub fizycznej, z datą wysłania w połowie maja. Jak widać powyżej, dane fizyczne odzwierciedlają pudełkowe wersje OG Game Boy (podobnie jak inne wydania GB firmy Bitmap) i są dostarczane z zestawem książeczek i naklejek.

Daj nam znać poniżej, jeśli nadal utkniesz na zdobyciu modnego GB i czy któryś z tych odbijających się podkładek łaskocze twoją fantazję.