Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drużyny okręgowe rywalizują w Terlesky Lake Club | Wiadomości, sport, praca

Przesłano zdjęcie / Irlandzka drużyna golfowa Urszulanek zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Terlesky Lake Club.

Youngstown – W poniedziałek odbyła się szósta runda mistrzostw dziewcząt w golfie Kristen Tierlesky Lake Club Liceum, w których 15 drużyn rywalizowało w dwóch dywizjach.

Zespołami Division I byli Austin Town Fitch, Boardman, Glen Oak, Green, Medina Highland, Howland, Niles i Mason Jackson. Drużyny Dywizji Drugiej to Champion, Columbiana, Hubbard, Lakeview, Polska, Ravenna Southeast i Ursuline.

W Division One, Highland i Green każdy zespół zdobył 316 punktów, co jest najniższym wynikiem w turnieju. Hyland wygrał tiebreak, aby zdobyć tytuł mistrzowski w 2021. Mason Jackson zajął trzecie miejsce (324), Boardman czwarte (348), GlenOak piąte (370), Howland szóste (413), Niles siódme (452), a Fitch zajął VIII. Uczennica Medina Highland, Isabella Jewett, zdobyła Medale Honoru z niesamowitą liczbą 67 punktów, ustanawiając nowy rekord w turnieju singli. Jacinta Pikunas osiągnęła poprzedni wynik 69 w 2016 roku, a Jessica Hahn z GlenOak w 2017 roku.

W tegorocznym turnieju Madison Remsneider z GlenOak strzelił 69, aby wyrównać rekord, zanim Goyette go pobił.

W drugiej lidze Urszulanka zdobyła 389 punktów dla zespołu, który zajął pierwsze miejsce z wyróżnieniem, a Ravenna South East zajęła drugie miejsce z 399 punktami. 462), a Lake View zajął siódme miejsce (464). Seniorka z Polski Sophia Yurich zdobyła medale, strzelając imponującymi 79 punktami i łącząc najniższą rundę drugiej ligi z Jackie Adlerem Hubbarda w 2019 roku.

Dennis i Dan Gorsky, dyrektorzy turnieju, przypisują sukces turnieju Edowi i Chrisowi Moransky, całemu personelowi Lake Club, obsłudze turnieju i hojnym darowiznom od sponsorów, dzięki którym ten turniej był tak sukcesem. Turniej jest organizowany na cześć Kristen Moskeli Terlesky, byłej lekkoatletki z całego stanu Boardman, nauczycielki historii oraz trenerki koszykówki i golfa dziewcząt, która walczyła ze stwardnieniem zanikowym bocznym przez prawie 8 lat przed śmiercią 26 grudnia 2020 r.

READ  Polska stara się o organizację Igrzysk Olimpijskich w 2036 roku

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej